wtorek, 3 października, 2023

Wady obstawiania zakładów bukmacherskich przez internet?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Obecnie przyzwyczailiśmy się do tego, że obstawiamy zakłady bukmacherskie przez internet, choć trzeba powiedzieć, że kiedyś tak nie było. Jeszcze wiele lat temu koniecznością było udanie się do stacjonarnego punktu, a tam nierzadko trzeba było odstać w kolejce. Zapewne do tych czasów mamy sentyment, ale zdecydowanie łatwiejsze jest posiadanie telefonu z połączeniem do internetu, pobranie aplikacji mobilnej i korzystanie z zakładów bukmacherskich z każdego miejsca na świecie. Nie ma co ukrywać, że praktycznie każdy gracz wybiera taką formę obstawiania, chociaż nie zmienia to faktu, że w punktach bukmacherskich możemy spotkać wiele osób. Wiele osób pyta, czy są w ogóle jakieś wady obstawiania zakładów przez internet? Oczywiście, że są i postanowiliśmy o nich sobie powiedzieć trochę więcej. Aby się dowiedzieć o nich więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem.

Zbyt duża dostępność

Czym szybciej zdamy sobie sprawę z tego, że bukmacherka może doprowadzić do uzależnienia, tym lepiej. Niestety, czasem niektórzy do końca łudzą się, że wygrają ogromne pieniądze, a w konsekwencji kończą bez grosza przy duszy oraz za tym idą dodatkowe konsekwencje w postaci utraty bliskich. To naprawdę potężne uzależnienie, które oddziałuje na każdą sferę życia. Nie można całymi dniami myśleć o tym, co by tutaj obstawić, a osoby uzależnione niestety tak funkcjonują.

Obstawianie zakładów bukmacherskich jeszcze przed kilkunasty laty wiązało się z tym, że trzeba było iść do punktu bukmacherskiego i obstawić zakłady. Dziś wygląda to zgoła inaczej, bo nie trzeba już poświęcać cennego czasu na to, by pójść do bukmachera STS czy innego, ale za pomocą aplikacji mobilnej możemy obstawiać kiedy nam się chce i z każdego miejsca na świecie. Sprawia to, że staje się to łatwe dostępne. Jest to wręcz zbrodnia dla osób, które już są w szponach hazardu, ponieważ dziś każdy ma telefon z internetem, a zainstalowanie aplikacji mobilnej w telefonie zajmuje raptem chwilę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jako że dziś całe nasze życie w pewnym sensie kręci się wokół elektroniki, to tak naprawdę nie ma żadnego problemu, by obstawiać 24/7. Może to odciągać od obowiązków domowych, spotkań z przyjaciółmi oraz innych zadań, które musimy wykonać. Tak jak wspomnieliśmy, kiedyś wiązało się to z poświęceniem własnego czasu, na dojazd, przygotowanie kuponu. Sprawiało to, że raczej odpadały kolejne wypady do bukmachera STS, Fortuna czy Fuksiarz. Dziś, z kolei w razie przegranego kuponu wystarczy tylko wyciągnąć telefon i obstawić nowy. Jasne, ktoś powie, że jest to spory komfort i to prawda. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że moneta ma dwie strony, a tę drugą jest możliwość wpadnięcia w sidła hazardu. 

Najważniejszą motywacją wynikają z obstawiania u bukmachera, jest zawsze chęć powiększania swojego majątku. Rzecz jasna, nie każdemu się to udaje, a nawet nie udaje się to praktycznie nikomu, ale jednak każdy wierzy, że tak będzie. To swego rodzaju fenomen, na którym najlepsi bukmacherzy zarabiają niemałe pieniądze. 

Kiedyś chcąc obstawić zakłady nocne czy też poranne, trzeba było udać się poprzedniego dnia do bukmachera. W dzisiejszych czasach wystarczy poświęcić raptem parę minut na otworzenie aplikacji, zalogowaniu się i obstawieniu określonych zakładów. Nie ma z tym żadnego problemu, żeby obstawić zakłady na żywo. I to sprawia, że jest wiele osób, które są w stanie zarwać nockę, by obstawiać mecze dostępne w nocy, czy też nawet wstać wcześniej. Trudno powiedzieć czy jest to uzależnienie, bo są to pojedyncze przypadki, natomiast od takich działań się wszystko zaczyna. Poświęcanie własnych obowiązków dla bukmacherki jest zarzewiem uzależnienia.

promocje za darmo w sts
Promocje i bonusy za darmo u bukmachera STS

Łatwy system wpłat

Zapewne wielu z was będzie zdziwionych, że klasyfikujemy to jako wadę, ponieważ normalnie uznajemy to za ogromną zaletę. Owszem, nie mamy nic przeciwko temu, że gracz łatwo może wpłacić pieniądze do bukmachera na konto gracza, natomiast chodzi nam o to, że tak naprawdę posiadanie konta bankowego i jednocześnie konta u bukmachera sprawia, że łatwo jest przelewać środki. Pieniądze dostępne w banku często traktujemy trochę inaczej, ponieważ nie widzimy jak wymykają się z naszego portfela. Sprawia to, że możemy w bardzo prosty sposób przelewać środki. Zestawiając to z tradycyjną formą obstawiania zakładów bukmacherskich, czyli w punkcie bukmacherskim, można dojść do prostego wniosku – trudniej przegrać pieniądze obstawiając w punktach, bo jesteśmy w nich rzadziej.

Łatwość przelewania pieniędzy sprawia, że tak naprawdę nie jesteśmy w stanie czasem kontrolować wpłacania pieniędzy. Jako, że najlepsi bukmacherzy dopuszczają wpłatę już od złotówki to tak naprawdę możemy przelewać nieograniczoną ilość pieniędzy, która zaboli nas po kieszeni. Chcąc być rozsądnym graczem, należy przede wszystkim szanować własny portfel i niekoniecznie działać na zasadzie „owczego pędu” do pieniędzy. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Podatność na opinię innych

Gracze internetowi przeważnie słyną z tego, że wiele czasu spędzają na analizie zakładów i podają na formach swoje typy bukmacherskie, które ich zdaniem są „pewniakami”. Jest to jak najlepsze, ponieważ potencjalnie zwiększa to szansę na naszą wygraną. Nie można jednak przy tym zapominać, że sport zawsze ma w sobie pierwiastek nieprzewidywalności, który kończy się niespodziewanym rozstrzygnięciem. Statystyki jednak ogrywają spore znaczenie i jak najbardziej warto się nimi kierować, chociaż one nigdy nie będą w 100% miarodajne i często wyniki będą wbrew nim.

Świat internetowy ma to do siebie, że bardzo łatwo jest przeprowadzić wszelką analizę, ale i też czytać różnego rodzaju fora oraz czaty bukmacherskie. Sprawia to, że czasami łatwo ulec zbyt dużej podatności na opinię innych. Internet to miejsce, w którym opinii jest masę i przeważnie jest tak, że one się nawzajem wykluczają. Obstawianie zakładów bukmacherskich to naprawdę poważna sprawa, chociaż nie można zapomnieć, że w internecie jest wielu graczy, którzy naprawdę mogą poszczycić się sukcesami. W punktach bukmacherskich bywało to różnie i przeważnie były te same twarze. Czaty oraz fora pozwalają być anonimowym i w swobodny sposób dzielić się wiedzą z innymi. 

betfan bonus za darmo
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Nie można zapomnieć, że łatwo jest zachłysnąć się potencjalnie rzetelnymi opiniami użytkowników. Wystarczy użyć słów czy wyrażeń typu „mam pewny typ”, ten zawodnik wygra na 100%”, a takie słowa zdecydowanie wpadają w ucho. Nie można cały czas kierować się cudzą opinią i warto jak najbardziej polegać na swojej analizie. Nie będziemy oczywiście deprecjonować korzystania z porad mądrzejszych od nas, bo takich zapewne znajdzie się masę. Trzeba jednak umieć rozdzielić te dwa światy, by być jak najbardziej niezależnym. Na samym końcu chodzi przecież o nasze pieniądze, więc nie próbujmy wydawać ich lekką ręką. Bukmacherka to naprawdę poważna sprawa, więc nie podchodźmy do niej lekką ręką i nie ulegajmy opinii, że rejestracja u bukmachera oznacza od razu wygrane miliony. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest dozwolone tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Granie u nielegalnych bukmacherów jest zabronione i może grozić reperkusjami prawnymi. Nie wolno lekceważyć objawów uzależnienia. W razie braku możliwości poradzenia sobie samemu z problemami, należy skontaktować się ze specjalistą, który pomoże z nimi. Obstawiajcie z głową!

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie