wtorek, 3 października, 2023

STS kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Większość nowych graczy zakładów sportowych szuka bukmacherów, którzy oferują darmowe bonusy bez depozytu. Robią ta, gdyż nie chcą inwestować na samym początku własnych pieniędzy. Na szczęście są w Polsce legalne firmy bukmacherskie, które takie bonusy bez depozytu oferują. Wystarczy, iż podamy u buka STS jeden promocyjny kod, żebyśmy od razu mogli otrzymać 100 złotych bez ryzyka i nawet do 1500 złotych po zrobieniu pierwszej z wpłat. 

STS kod promocyjny na darmowe bonusy bez ryzyka

STS bonus bez ryzyka za darmo 100 PLN

Promocja dostępna jest wyłącznie dla tych osób, które zechcą się zarejestrować na oficjalnej witrynie internetowego bukmachera z promocyjnym kodem BETONLINE. Zanim proces założenia konta dobiegnie końca, nie będzie wymagane zweryfikowanie danych, czyli przekazanie dowodu osobistego albo innego rodzaju dokumentu. 

Zupełnie nowi gracze w STS, liczyć mogą na powitalny bonus na start. Pierwszym z nich będzie 29 złotych, które można otrzymać bez konieczności dokonywania wpłat, zaś drugi to nawet do 1200 złotych po tym, jak przelane zostaną pierwsze pieniądze na konto gracza. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja z bonusem oraz logowanie w STS 

Jeśli chcemy założyć zupełnie nowe konto u buka STS, musimy zdawać sobie sprawę, iż będzie to możliwe tylko dla pełnoletnich osób. Sprawdzenie wieku stanowi część późniejszej weryfikacji, bez której nie będzie możliwe wypłacenie uzbieranych środków, ani też nie będzie możliwe dalsze typowanie. Dlatego zatem w żadnym wypadku nie można tu zakłamywać stanu faktycznego. Sam proces nie jest zbyt trudny i nazbyt skomplikowany. Można go zrealizować w paru krokach: 

  • należy kliknąć przycisk ,, Załóż konto”, który znajduje się na każdej z podstron serwisu www.STS.pl. Wyświetli się okno formularza,
  • kolejny krok to podanie swoich podstawowych danych do konta gracza, a więc numeru telefonu, hasła i adresu e-mail. Musimy też wpisać promocyjny kod BETONLINE, który będzie w stanie zapewnić nam środki dodatkowe na starty pod postacią 100 złotych bez ryzyka, 1500 złotych od własnej wpłaty, jak i 230 złotych zakładu bez ryzyka. Zadbajmy przy tym oto, ażeby nie odznaczyć domyślnie oznaczonej chęci otrzymania powitalnego bonusu. Przechodzimy do kolejnego etapu procesu,
  • wprowadzamy swoje dane osobowe – niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, narodowości, jak i kodu z SMS-a przysłanego na podany numer telefonu. W tym momencie musimy także wskazać na to, skąd wzięliśmy środki na poczet gry – nie będzie to miało żadnych konsekwencji. Jest to jednakże niezwykle istotne w czysto prawnym kontekście, 
  • dominujemy aktywacji adresu e-mail i logujemy się na swoje konto, żeby móc korzystać z przypisywanych mu funkcjonalności. Zanim obstawimy pierwszy spośród zakładów, będziemy zmuszeni do dokonania swojej pierwszej wpłaty z użyciem wybranego dowolnie sposobu płatności. 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Proces logowania u bukmachera STS, jest jeszcze łatwiejszy. Jeśli chcemy dostać się do swojego konta, zamiast przycisku o treści Załóż konto, kliknąć musimy przycisk Zaloguj na stronie www.STS.pl. Tam należy wprowadzić nasz adres mailowy, jak i hasło, które podaliśmy podczas rejestrowania. Jeśli wszystko przebiegnie dobrze, zalogujemy się i będziemy mogli skorzystać z funkcji swojego konta. 

Warto zdawać sobie sprawę, iż w internetowym serwisie bukmachera STS rejestracja prowadzi do zakładania tymczasowego konta. Żeby możliwe było skorzystanie ze wszystkich funkcji wymienionego serwisu, konieczne stanie się przejście poprzez proces weryfikacji, a więc podesłanie bukowi skanu swojego dowodu osobistego. W STS całość procesu przebiega dosyć szybko i spełnia wysokie standardy co do bezpieczeństwa. 

Opinie graczy na temat bonusu powitalnego od STS 

Specjalna oferta STS, czyli bonus powitalny, cieszy się sporą popularnością pośród graczy w Polsce. Osoby chcące z niej korzystać, winny pomimo wszystko interesować się nie tylko tym, jaka ilość typerów dostaje premię, ale także jakie opinie na jej temat krążą. 

ewinner oferta promocyjna
Polski bukmacher eWinner – nowe darmowe bonusy

Czy związane z promocją STS bonus opinie, są pozytywne? A może istnieją rzeczy, które przeszkadzają ewidentnie graczom i nie jest to związane wyłącznie z pojedynczym przypadkiem? Niżej zaprezentujemy kilka komentarzy z bukmacherskich forów, które winny we właściwy sposób rozjaśnić tę kwestię: 

,,Bukmacher STS nie oferuje tak dużego bonusu bez depozytu, jak wiele podobnych do niego witryn, ale to jakość, której zdecydowanie warto będzie zaufać. Jestem jak najbardziej zadowolona z bonusu 29 złotych od tegoż buka! Można go szybko odebrać, kod promocyjny łatwo jest zapamiętać, zaś satysfakcja z wygranej jeszcze lepsza, gdyż nie trzeba wydawać swoich środków!

,,Bonus od STS jest pierwszym w moim życiu. Nie mogą powiedzieć na jego temat złego słowa. Bez żadnych kłopotów, udało mi się odebrać środki na start, zaś bonusowy kod w moim przypadku, okazał się być strzałem w dziesiątkę. Freebet umożliwił mi wypróbowanie możliwości buka bez utraty pieniędzy. O takie coś mi właśnie chodziło!

,,Tego typu promocje na start jak opisywany bonus od bukmachera STS dla każdej osoby obstawiającej to rewelacja. Mam nadzieję, iż coraz większa ilość przedsiębiorstw weźmie sobie za cel to, iż bonusy bez konieczności depozytu, stanowią dla graczy łakomy kąsek. Freebet od buka STS, polecić można każdemu!” 

Bonus od bukmachera STS odebrany i co teraz? Obrót – bez niego nic nie da się zrobić!

Jeśli odbierzemy już powitalny bonus od STS, nie można zapomnieć, że otrzymane wcześniej środki podlegać będą obrotowi. To bardzo ważne, ponieważ bez obstawienia nie istnieje możliwość zdobycia środków na swój użytek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

STS obrót bonusem jest niczym innym, jak koniecznością obstawienia za otrzymane środki paru kuponów o wybranych parametrach. Kiedy zrobimy już wszystko, czego wymaga od nas bukmacher, otrzymamy środki dla siebie, zatem będą one już gotówką, z którą będziemy mogli zrobić, co tylko zechcemy. 

Jak wiemy nie od dziś, bonusy bukmacherskie nie są od razu środkami, które można sobie wypłacić. Gdyby do tego doszło, tego rodzaju promocje nie byłyby zupełnie opłacalne dla przedsiębiorstw typerskich. Gracze otrzymywać mogli by środki i od razu wypłacić je na swoje bankowe konta. 

Obecnie warunki obrotowe, można zawsze znaleźć na oficjalnej witrynie buka www.STS.pl w zakładce, która poświęcona została promocyjnej ofercie. Nikt nie powinien popełnić błędu każdej początkującej osoby nie zapoznać się z regulaminem danej oferty. Takie podejście jest najlepszym sposobem, żeby szybko wpaść w pułapkę. 

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie