wtorek, 3 października, 2023

Promocje bukmacherskie na Euro 2020 – gdzie najlepsze?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn to nie tylko szansa, by zobaczyć w akcji najlepsze drużyny narodowe na Starym Kontynencie. Możesz jednocześnie skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Okazuje się, że firmy bukmacherskie przygotowały nie tylko promocje powitalne na Euro 2020, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej nowych użytkowników. Możesz także skorzystać z wielu innych opcji. Zapoznaj się z najbardziej intrygującymi z nich!

promocje bukmacherskie na euro 2020
Promocje bukmacherskie na Euro 2020 – gdzie najlepsze?

Jakie promocje bukmacherskie na Euro 2020 są oferowane?

Nie tylko przed Euro 2020, ale generalnie przez cały rok kalendarzowy można swobodnie zdecydować się na rozmaite promocje na start. Cieszyć może na pewno to, że obecnie jest coraz więcej firm bukmacherskich, które legalnie działają na terenie Polski. Co trzeba zaś zrobić, by tak się właśnie stało? Istotne jest posiadanie dokumentów, które zostały zaakceptowane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Z roku na rok liczba legalnych podmiotów hazardowych wzrasta. Może to zaś wyłącznie cieszyć… Takie firmy bukmacherskie oferują m.in. bonusy bez depozytu. Aby z nich zaś skorzystać, nie musisz nawet… ryzykować jednej złotówki ze swojego portfela! Wszak wystarczy sama rejestracja.

Niektórzy obawiają się, że są tutaj jakieś „haczyki”. Na szczęście nie. Dla bukmachera to szansa, by przekonać Klienta do siebie, wystawianej oferty, czy wysokich kursów itd. Istnieje zaś duża szansa, że jeśli użytkownikowi się spodobają takie promocje bukmacherskie na Euro 2020, to zostanie na dłużej. Nie da się jednak ukryć, że takie promocje są wystawiane sporadycznie. Zdecydowanie częściej można natknąć się na bonusy zależne od pierwszej wpłaty. Tym sposobem można zainkasować np. 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN itp. Jeśli wpłacisz 100 PLN, to dostaniesz 100 PLN. Wtedy na Twoim koncie będzie 200 PLN. Jeśli wpłacisz 500 PLN, to Twój depozyt także zostanie podwojony. Jeśli zaś chcesz przelać z konta bankowego do firmy bukmacherskiej 600 PLN itd. to i tak maksymalnie otrzymasz dodatkowe 500 PLN.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie inne promocje są oferowane? Chodzi tak samo o zakłady bez ryzyka. Sprawa jest prosta. Możesz zagrać kupon, zaznaczyć odpowiedni wariant i… niczym nie będziesz ryzykował. Jeśli bowiem przegrasz, to nie stracisz nawet jednej złotówki.

1 500 000 PLN do podziału w STS

Z okazji Euro 2020 najlepsi bukmacherzy przygotowali mnóstwo ciekawych promocji. Będą one dostępne tylko na czas tej imprezy futbolowej. Warto zatem szybko podejmować decyzje, czy chcesz z nich skorzystać. Na pierwszy ogień przeanalizujmy ofertę STS pod tym kątem. Możesz np. zdecydować się na wzięcie udziału w promocji, w której finalnie do zgarnięcia jest nawet… 1 500 000 PLN. Jest to pula pieniężna, która zostanie rozdysponowana pomiędzy graczy spełniających wszystkich warunki promocji. Co trzeba zrobić, by mieć szanse na zainkasowanie naprawdę dużych pieniędzy? W profilu gracza na www.STS.pl będą codziennie zamieszczane zadania. Jeśli wykonasz 17 z 25 takich czynności, to otrzymasz gotówkę. Kwota zostanie podzielona przez wszystkie osoby, które spełniły tę „misję”. Emocji nie powinno brakować!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W LV BET można zgarnąć 50 000 lub nawet 100 000 PLN

A może warto grać na LV BET? Ten bukmacher internetowy także przygotował wiele ciekawych promocji z okazji Euro 2020. Chcesz zgarnąć 50 000 PLN? Co zrobić, by mieć ku temu szanse? Trzeba wytypować wyniki pierwszej kolejki Euro 2020. Jest to łącznie 12 spotkań. Jeśli trafisz wszystkie z nich, to otrzymasz 50 000 PLN. Oczywiście, kwota będzie podzielona przez wszystkie osoby, którym się to uda. Warto dodać, że możesz typować tylko 1, x albo 2. Jeśli trafisz 11 spotkań, to zgarniesz 5 000 PLN. A jeśli 10 meczów, to Twoje konto zostanie doładowane kwotą 10 PLN.

betfan bonus za darmo
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Możesz także postarać się o wygraną w wysokości 100 000 PLN. Sprawa jest jednak trudniejsza, ponieważ musisz obstawić dokładne wyniki spotkań reprezentacji narodowej Polski na Euro 2020. Przypomnijmy, że Biało-czerwoni zagrają kolejno ze Słowakami, Hiszpanami oraz Szwedami. Musisz zagrać za minimum 20 PLN. Jeśli więcej, niż jednemu typerowi uda się trafić dokładne wyniki, to 100 000 PLN będzie proporcjonalnie podzielone.

Fortuna na Ero 2020 oferuje… milion euro!

Jeszcze więcej można zgarnąć na www.eFortuna.pl. Uważasz, że znasz się na piłce? Z niecierpliwością czekasz na Euro 2020? Twierdzisz, że nie jest zbyt trudno przewidzieć to, jak potoczą się losy tego turnieju? W takim razie promocja EuroZnawca jest dla Ciebie. Musisz przewidzieć, kto wyjdzie z grupy (z pierwszego, drugiego oraz ewentualnie trzeciego miejsca). Potem należy zaznaczyć, kto będzie kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa w fazie pucharowej. To nie wszystko. Musisz wskazać finalnie nie tylko samego triumfatora, ale podać dokładny wynik wielkiego finału, który zostanie rozegrany już 11 lipca 2021 roku na Wembley, w Londynie. Jeśli Ci się to uda, to możesz zainkasować mnóstwo pieniędzy. Wszak w puli znajduje się okrągły milion euro! Im mniej osób trafi, tym lepiej dla Ciebie! Nie da się jednak ukryć, że przewidzieć dokładnie tak wiele aspektów będzie bardzo trudno. Jeśli jednak nie spróbujesz, to nie dasz sobie szansy na wielką wygraną, która może całkowicie zmienić Twoje życie.

5 / 5. Ocen: 3

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie