poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Najlepsze programy lojalnościowe Polskich bukmacherów

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Firmy bukmacherskie każdego dnia walczą o pozyskiwanie nowych klientów. Nawet po pamiętnym dniu, w którym ukazała się nowelizacja Ustawy Hazardowej (w 2017 roku),która z kolei doprowadziła do znacznego przerzedzenia się ilości podmiotów świadczących legalne usługi zakładów wzajemnych w naszym kraju konkurencja w tej branży nie zmalała, a firmy zaczęły wręcz bić się o to, by przyciągnąć do siebie nowych typerów. Choć najpopularniejszą metodą na to stały się wszelkiego rodzaju bonusy powitalne i mniej stałe oferty promocyjne, firmy pomyślały także o tym, by zachować przy sobie tych najaktywniejszych użytkowników, aby inni operatorzy ich nie „podebrali”. Właśnie w tym celu powstały programy lojalnościowe, z głównym ich założeniem ukierunkowanym na nagradzanie najbardziej stałych, aktywnych i regularnych  obstawiających. Co powinniśmy o nich wiedzieć i z programu którego bukmachera powinniśmy skorzystać?

Ważne fakty na temat programów lojalnościowych u polskich bukmacherów

Zanim przejdziemy do wyboru bukmachera na podstawie programu lojalnościowego, który znajduje się w jego ofercie, musimy mieć świadomość tego, jak tego typu programy działają i co należy do ich standardów (a zatem nie powinno się tego traktować jako unikną funkcjonalność, a raczej właśnie jako standard). Do tych rzeczy należy między innymi to, że:

  • są bezpłatne – za udział w programie lojalnościowym dowolnego legalnego bukmachera nie musimy w żaden sposób płacić;
  • działają stacjonarnie i Internetowo – większość z nich jednak do tego pierwszego wymaga wyrobienia specjalnej karty (również bezpłatnej) u pracownika punktu, który odwiedzimy;

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • funkcjonują na różnych warunkach – niektóre programy nagradzają każdy nasz zakład, inne zaś biorą pod uwagę szeroko pojętą aktywność w obrębie ich serwisów oraz częstotliwość dokonywanych u nich wpłat;
  • nie stanowią oferty promocyjnej – są stałą częścią serwisów bukmacherskich i czymś osobnym od bonusów (chociażby tych powitalnych), z którymi zatem mogą się łączyć (można być w programie lojalnościowym i wciąż korzystać z podstawowej oferty bonusowej danego bukmachera).

Ranking bukmacherów z najlepszymi programami lojalnościowymi

Programy lojalnościowe sprawiają, że typerzy chętnie zakładają konta u tych bukmacherów, które takie programy graczom oferują. Najlepsi bukmacherzy w Polsce mają takie promocje w ofercie żeby przyciągnąć typerów do siebie. Poniżej kilka takich firm.

1. Liga Mistrzów Milenium u polskiego bukmachera Milenium

Milenium to bukmacher, który na rynku działa już od 2003 roku, stale dostosowując swoją potrzebę do wymagań i oczekiwań na rynku. Swoje doświadczenie przedstawia nie tylko w rozległej i kompleksowej ofercie, ale też w dostępności pakietów promocyjnych.

Program lojalnościowy jaki oferują zakłady bukmacherskie Milenium nie wymaga dodatkowej rejestracji (przynajmniej Internetowo) i bierze w nim udział każdy, kto założy swoje konto internetowe. Działa w prosty sposób, nagradzając każdy nasz zakład punktami – nie ma żadnej ustalonej stawki, choć więcej punktów odbierzemy za większe zakłady, ale też kupony zawierające w sobie większą ilość zdarzeń. Nie ma z kolei znaczenia to, czy punktowane zdarzenie zakończy się wygraną, czy też przegraną (punkty dostajemy po dokonaniu zakładu, a nie po jego rozwiązaniu).

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Za pośrednictwem punktów otrzymywanych tutaj w ramach programu lojalnościowego możemy kupować darmowe bonusy ze specjalnego katalogu dla klubowiczów Milenium, albo też środki na darmową grę w obrębie serwisu tego bukmachera.

2. Fortuna Klub Plus u polskiego bukmachera Fortuna

Fortuna to bukmacher świadczący swoje usługi od prawie 25 lat, stacjonarnie i Internetowo. Od początku stara się jak najbardziej przyjaźnie podchodzić do typerów, oferując im jasne warunki uczestnictwa (przekładające się właśnie na program lojalnościowe), ale też kompleksową ofertę na spotkania sportowe i e-sportowe.

Program lojalnościowy w Fortunie jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy się do niego zapiszą. Polega na kolekcjonowanie punktów – te otrzymujemy za każdy zakład, przy czym stawka to 1 punkt za każde wydane 2 złote. Im więcej więc wydamy, tym więcej punktów zgromadzimy. Punkty nigdy nie wygasają, a zatem możemy je zbierać w swoim własnym tempie, bez pośpiechu. Za samą rejestrację otrzymamy 2800 punktów na start.

Zgromadzone na swoim koncie punkty w Fortunie możemy wydawać na specjalne promocje organizowane w obrębie klubu, ale też na bonusy ze specjalnego katalogu (w tym zakłady bez ryzyka i „bezpieczne zakłady”), ale też środki na darmowe zakłady (za przykładowe startowe 2800 punktów możemy na przykład kupić zakład za 20 złotych). Firma często organizuje dodatkowe promocje i bonusy bukmacherskie, w których można zdobyć gratisowe punkty.

3. BetClub u polskiego bukmachera Totolotek

Totolotek to najstarszy z wszystkich bukmacherów świadczących swoje usługi legalnie na naszym rynku. Istniejący od 1992 roku, jako jedyny należy do organizacji The European Lotteries and Toto Associaton, partnerującej UEFA. Sam w sobie posiada doświadczenie na rynku, które przekuwa na odpowiednie podejście do typerów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

BetClub u bukmachera Totolotek działa podobnie, do przedstawionych wyżej programów lojalnościowych i umożliwia nam zbieranie punktów za każdy dokonywany zakład. Punkty te zależą w pełni od rodzaju zakładu, ilości zdarzeń na kuponie i tego, ile pieniędzy inwestujemy. Do klubu nie musimy się zapisywać – członkostwo w nim jest automatyczne i stajemy się członkami po dokonaniu samej rejestracji. Gromadzenie punktów na swoim koncie prowadzi do zdobywania kolejnych rang:

  • ranga srebrna – zwykła, nie dająca nic nowego ranga dla posiadaczy od 0 do 5000 punktów na koncie;
  • ranga złota – dla typerów z 5000 – 20 000 punktów na koncie – zwiększa ilość pozyskiwanych punktów BetClub o 20%;
  • ranga platynowa – dla typerów z większą niż 20 000 liczbą punktów na koncie, zwiększa ilość zdobywanych punktów BetClub o 50%!

Aktywując wybraną rangę nasze konto zyskuje nowy status, utrzymujący się przez 3 miesiące od chwili aktywacji (możemy więc wydać swoje punkty tuż po jego dostaniu). Same punkty z kolei możemy wymienić na środki na darmową grę, ale też na bonusy skierowane wyłącznie do członków klubu.

4. VIP Club u polskiego bukmachera forBET

ForBET to bukmacher, który działa na naszym rynku od 2016 roku, co czyni go jednym z najmniej doświadczonym. Mimo tego jednak przyciąga do siebie mnóstwo typerów przede wszystkim świeżością swojej oferty, dopasowanej do potrzeb współczesnego typera (a nie przestarzałej, jak czasem bywa w przypadku bardziej doświadczonych bukmacherów).

betclic bonus bez depozytu 2021
Nowa oferta darmowych zakładów w Betclic Polska

VIP Club, a zatem program lojalnościowy u bukmachera forBET, skierowany jest wyłącznie do graczy grających dużo, ale i wydających dużo pieniędzy. Bierze pod uwagę aktywność w serwisie, dokonywany obrót, ale i wysokość i częstotliwość wpłat (trzeba wpłacać powyżej 10 tysięcy złotych miesięcznie, aby stać się jego członkiem). Firma sama zaprasza do niego nowych typerów, po spełnieniu przez nich określonych powyżej warunków.

Wszyscy członkowie VIP Clubu w forBET mogą liczyć na opiekę osobistego opiekuna, który pomoże we wszystkich sytuacjach, a nawet… zdobędzie dla nas bilet na mecz! Sama firma swoim klientom VIP często rozdaje bilety na ciekawe wydarzenia sportowe. Ci mogą ponadto liczyć na wyższą tolerancję wysokich zagrań (większe limity na grę), ale też szybką autoryzację w przypadku jej konieczności (na przykład gdy kwota zakładu jest za wysoka).

5. Strefa VIP u polskiego bukmachera STS

STS jest obecnie bukmacherem cieszącym się największą popularnością w Polsce. Działa już od 1997 roku, a obecnie mówi się, że panuje nad prawie połową rynku bukmacherskiego w Polsce.

Oferta lojalnościowa firmy STS bardzo przypomina tę w forBET, choć nie odbywa się na jasno określonych warunkach co do miesięcznych wpłat. Mimo to, wymaga zaproszenia do udziału przez samego bukmachera i skierowana jest wyłącznie do tych grających regularnie, za solidne stawki, często dokonujących wpłat.

Nagrody za uczestnictwo w klubie VIP to specjalne promocje bonusowe (często spersonalizowane), zaproszenia na wybrane spotkania sportowe, ale też absolutnie priorytetowa obsługa prowadzona przez dedykowany dział pomocy VIP (24 godziny na dobę). Dodatkowo można liczyć na szybką i preferencyjną autoryzację w przypadku zakładów o bardzo wysokich stawkach oraz indywidualne podejście do nas w każdym aspekcie korzystania z usług bukmachera.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie