wtorek, 3 października, 2023

Na co zwracać uwagę przy rejestracji konta u bukmachera?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Twój pierwszy raz u bukmachera internetowego? Nie bój się, rejestracja konta to nic strasznego, a obstawianie kuponów to bułka z masłem. Ale żeby ugrać dobre wygrane i nie stresować się przy obstawianiu, sprawdź przed założeniem konta kilka kwestii. 

Legalność bukmachera

Podstawowa sprawa to czy wybrałeś legalnego bukmachera. Obecnie w Polsce działa 19 takich operatorów, a ich listę znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów. Każdy legalny bukmacher w Polsce musi mieć specjalną licencję. Informację o tym, że podmiot działa legalnie znajdziesz też na pewno na samej stronie bukmachera plus zawsze sprawdź, czy są właściwe regulaminy, polityka prywatności, zarejestrowana siedziba w Polsce, a także, czy cała strona jest rzetelnie przetłumaczona na polski i zabezpieczona, by nie okazało się, że rejestrujesz się na scamowej stronce podszywającej się pod legalnego buka.

Wymagane dane i dokumenty przy rejestracji

Przy pełnej rejestracji u legalnego bukmachera będziesz zmuszony podać wiele danych osobowych oraz przesłać skan dokumentu tożsamości. To z jednej strony uciążliwe, ale z drugiej świadczy o tym, że bukmacherzy spełniają normy prawne i dbają o to, by rejestrowali się jedynie uczciwi gracze. Można jednak na start przeprowadzić tzw. szybką, uproszczoną rejestrację, podając tylko podstawowe dane. Dzięki temu można sprawdzić ofertę bukmachera bez przechodzenia pełnego procesu rejestracji. Warto zatem szukać operatorów, którzy zapewniają taką możliwość.

Sposób wpłaty depozytu

Bez wpłaty środków nie zagrasz. Zależy Ci na czasie i wygodzie? Sprawdź, jakie są metody płatności u buka – czy jest wśród nich np. BLIK, Przelewy24 czy Visa/Mastercard. A może masz konto Skrill czy Revoluta albo cenisz sobie anonimowość kart Paysafecard? Upewnij się, że któraś z tych metod wpłat jest oferowana u danego bukmachera.

Oferta

Kolejny krok to przejrzenie oferty. Obecnie coraz więcej buków ma naprawdę bardzo szeroką ofertę sportów tradycyjnych i wirtualnych czy e-sportów. Jeśli chcesz obstawiać jakąś niszową dyscyplinę, to wyszukaj, czy jest w ofercie. Potwierdź też, że dostępne są zakłady typu pre-match i na żywo, bo czasem fajnie jest zabawić się w obstawianiu już w trakcie spotkania. 

Kursy

Bardzo istotna sprawa – kursy mogą się znacząco różnić między operatorami. Kurs to szansa, jaką bukmacher daje na wystąpienie danego zdarzenia; im mniejszy kurs, tym większa szansa, że coś się wydarzy. Twoja wygrana będzie wynikiem pomnożenia obstawionej stawki przez kurs. Zatem mniejszy kurs, to większe prawdopodobieństwo, że wygrasz, ale wygrana niewielka zwłaszcza przy niskiej stawce. Wysoki kurs daje wysoką wygraną nawet przy małej stawce, ale ryzyko jest większe. Pamiętaj także, że w Polsce obowiązuje 12% podatek od obrotu, zatem będzie on potrącony od Twojej wygranej. 

Bonusy na start i warunki bonusu

Każdy buk proponuje tzw. bonusy na start. To przykładowo dodatkowe środki pomnażające wpłacony depozyt w razie wygranej o 50%, 75%, 100%, 200%. Szukaj atrakcyjnych ofert, jak promocje w STS, ale uważaj też na warunki bonusu. Zawsze jest wskazany obrót bonusem, jakie kupony są brane pod uwagę, ile jest dni na obstawienie etc.

Limity bukmacherskie

Limit oznacza, że stawka zakładu nie może przekroczyć określonej kwoty. Nakładane są one przez bukmacherów na graczy lub na konkretne wydarzenia. Jeśli typer wydaje się podejrzany, bo np. wygrywa za dużo zbyt często, to może zostać na niego nałożony limit. By się potem nie zdziwić, warto sprawdzić, jakie limity nakłada dany bukmacher.

Obsługa klienta

Bardzo ważny aspekt, na który mało kto zwraca uwagę na początku typowania. Nie będziesz bowiem raczej potrzebował wsparcia klienta już na etapie rejestracji kotna, bo zazwyczaj to dziecinnie prosty proces. Zdarzyć się może jednak, że pojawią się trudności w weryfikacji dokumentów, procesowaniu wpłaty lub wypłaty, spełnieniu warunków promocji. Wtedy najlepiej jest uderzyć do wsparcia klienta i dlatego upewnij się, że jest kilka kanałów kontaktu, w tym wygodny i najszybszy chat na żywo działający najlepiej w trybie 24/7 lub przynajmniej 24/5.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie