poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Liga Narodów UEFA – jak obstawiać spotkania?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Rozgrywki Ligi Narodów UEFA są coraz popularniejsze. Także wśród osób obstawiających te spotkania w firmach bukmacherskich. Co warto wiedzieć o tych rozgrywkach? Jakimi aspektami trzeba kierować się, by efektywnie obstawiać wydarzenia w ramach piłkarskiej Ligi Narodów UEFA?

Czym cechuje się Liga Narodów UEFA?

Można powiedzieć, że spotkania w ramach Ligi Narodów UEFA to nieco bardziej prestiżowe mecze towarzyskie. Obecnie jest rozgrywana już druga edycja tego właśnie projektu. W pierwszym roku funkcjonowania pewne kwestie wyglądały zdecydowanie inaczej. Chodzi o to, że np. w najlepszej dywizji grały tylko po trzy zespoły. Polska rywalizowała z Portugalczykami i Włochami. Założenie było takie, że najlepsza ekipa awansuje do turnieju finałowego. Z kolei najgorsza spadnie do niższej dywizji. Okazało się, że jednymi ze spadkowiczów byli niespodziewanie Niemcy.

Złośliwi powiedzą, że regulamin został nieco nagięty dla naszych sąsiadów na mapie geograficznej. Tak się bowiem składa, że wprowadzono pewne znaczące zmiany. W najlepszej dywizji teraz graja cztery zespoły. Niemcy się zatem uratowali; na tej roszadzie skorzystała także Polska… Na podstawie rankingu mamy zatem podział na poszczególne dywizje. Najlepsi rywalizują ze sobą – podobnie, jak średniacy oraz słabeusze. Teoretycznie nie ma zatem wielkich dysproporcji w spotkaniach pomiędzy poszczególnymi ekipami. Najlepsi awansują do turnieju finałowego.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Z kolei najsłabsze ekipy w poszczególnych grupach spadają niżej. Są to na pewno bardziej emocjonujące spotkania towarzyskie, niż miało to miejsce wcześniej. Cały czas jednak te potyczki nie mają aż tak kolosalnego znaczenia, jak konfrontacje na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, czy nawet w ramach kwalifikacji do tych imprez. Trzeba mieć się zatem na baczności – po prostu raczej nie warto wydawać zbyt wielkich pieniędzy na te potyczki.

Podejście do tych rozgrywek jest kluczowe

Jak powinien podejść do tego właśnie tematu typer? Chcesz spróbować obstawić najbliższe spotkania Ligi Narodów UEFA? Jakie aspekty powinny być dla Ciebie zatem najbardziej istotne? Liczy się na pewno postawa w tych konkretnych rozgrywkach. Są drużyny, które grają naprawdę praktycznie na maksimum swoich umiejętności. Duża też w tym rola trenera. Niektórzy wystawiają zawodników rzeczywiście z podstawowego składu. Rzecz jasna, jeśli mają ku temu możliwości, ponieważ aktualnie przez koronawirusa wcale nie jest to bowiem takie oczywiste. Może też jednak wystąpić inna sytuacja. A zdarza się ona statycznie częściej. Większość drużyn traktuje te rozgrywki nieco po macoszemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście, triumfatorzy poszczególnych dywizji mogą liczyć na określone profity z tego tytułu. Niemniej jednak dla większości jest to jednak poligon doświadczalny. Trenerzy sprawdzają nowe systemy i zawodników. W związku z tym nie brakuje niespodzianek. Jeśli chcesz grać takie spotkania, to postaraj się dokładnie ocenić podejście danej reprezentacji do rozgrywek. Im ktoś bardziej eksperymentuje, tym będzie osiągał słabsze rezultaty. Szczególnie gdy porównamy ze sobą dwie ekipy o podobnym potencjale.

Im bliżej końca, tym mniej niewiadomych

Rozgrywki Ligi Narodów UEFA typuje się najtrudniej na samym początku. Wtedy jest bowiem stosunkowo ciężko ocenić, jak konkretna ekipa będzie spisywała się w danej edycji, czy nie będzie brakowało jej determinacji itp. Niełatwo jest oszacować, czy selekcjoner konkretnej kadry będzie dużo eksperymentował z zawodnikami itp. A jak Liga Narodów UEFA już ruszy na dobre, tym jest znacznie mniej niewiadomych. Dzięki temu o wiele łatwiej można po prostu wytypować rezultaty konkretnych spotkań.

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Po pierwszych kolejkach już widać, kto będzie walczył o awans, a kto raczej tylko i wyłącznie o utrzymanie. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko, to lepiej nie obstawiać pierwszych kolejek tych rozgrywek. A już na pewno nie za stosunkowo duże pieniądze….

Sprawdź absencje wszystkich najważniejszych zawodników

Obecna sytuacja jest szczególnie trudna pod tym względem. Już w pierwszej edycji Ligi Narodów UEFA niektóre składy były trudne do przewidzenia. Wszak są to cały czas rozgrywki w pewnym stopniu tylko towarzyskie. Jeśli zatem trenerzy mieli taką możliwość, to dawali wolne swoim najlepszym zawodnikom (niekiedy na prośbę szkoleniowców klubowych). Czasami zatem nie brakowało sporych niespodzianek. Przekładało się to rzecz jasna na uzyskiwane wyniki na placu gry. Teraz pod tym kątem sytuacja jest jeszcze trudniejsza.

Dlaczego? Musimy mierzyć się bowiem z koronawirusem. Przepisy są zaś bardzo restrykcyjne na tym polu. W związku z tym selekcjonerzy coraz częściej (choćby nawet chcieli) nie mogą postawić na swoich najlepszych zawodników. Przed posłaniem kuponu trzeba zatem zdobyć jak najwięcej informacji dotyczących konkretnego spotkania. Postaraj się sprawdzić, kogo zabraknie. Z takim bagażem informacji łatwiej będzie Ci bowiem oszacować potencjał obu reprezentacji w trakcie potyczek Ligi Narodów UEFA.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie