poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Który bukmacher daje najlepsze promocje na start?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Od momentu, w którym na świecie istnieje bukmacherka, operatorzy udostępniające usługi zakładów wzajemnych rywalizują ze sobą o uwagę klientów typujących spotkania. Jedni wprowadzają do swojej oferty ciekawe usługi i funkcjonalności, inni poszerzają ją o nowe dyscypliny sportu. Większość z nich jednak oferuje promocyjne akcje dla nowych użytkowników – tak zwane promocje powitalne na start. To właśnie one mają największą skuteczność i często decydują o tym, czy dana osoba zarejestruje się u danego bukmachera, czy też zaczną szukać innego usługodawcy.

Ranking bukmacherów z najlepszą ofertą powitalną w 2021 roku

W tworzeniu naszego rankingu zwracaliśmy uwagę niemal wyłącznie na ofertę powitalną prezentowaną przez polskich, działających w sposób legalny (a zatem posiadających licencję od Ministerstwa Finansów) bukmacherów. Pod uwagę braliśmy nie tylko ilość pieniędzy, jaką jesteśmy w stanie pozyskać za jego pośrednictwem, ale także przystępność zasad oraz to, co musimy zrobić, aby bonusowe środki było można wypłacić na własne konto w banku. Zazwyczaj wiąże się to z koniecznością dokonania obrotu, czyli wydania środków, które dostaliśmy w postaci bonusu.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli na przykład dostaniemy 1000 złotych i będziemy musieli obrócić je czterokrotnie, konieczne będzie, abyśmy wydali na zakłady 4000 złotych (musimy zatem wygrywać, aby było to możliwe). Oczywiście dodatkowe zasady (co do kuponów i zdarzeń, które zaliczają się do obrotu) są również czymś częstym u polskich bukmacherów internetowych. Nie mniej jednak najlepsi bukmacherzy chętnie oferują graczom promocje i darmowe bonusy, gdyż przecież właśnie tego gracze oczekują, promocje i bonusy na start.

1. forBET

Choć forBET jest bukmacherem, który swoje usługi świadczy od niedawna (a dokładniej: od 2016 roku), wychodzi do swoich klientów z bardzo atrakcyjną powitalną ofertą bonusową, która nie dość, że daje możliwość zdobycia największej ilości pieniędzy (aż 2000 złotych) to jeszcze została zaprezentowana w sposób bardzo przystępny. Oferta dotyczy trzech pierwszych depozytów, przy czym za pierwszy jest w stanie dać 100% od jego wartości (maksymalnie 1000 złotych), za drugi 75% wartości (maksymalnie 500 złotych), a za trzeci 50% (maksymalnie 500 złotych). Pierwszy depozyt trzeba obrócić jednokrotnie (po prostu go wydać), a kolejne dwa – czterokrotnie (tutaj można również pozwolić sobie na kupony typu AKO). Minimalna kwota depozytu to 20 złotych, a kurs minimalny to 2.0.

Jak skorzystać z oferty powitalnej w forBET?

 1. Rejestrujemy swoje konto na www.iforbet.pl.
 2. Wpłacamy na swoje konto pierwszy depozyt – minimalnie 20 złotych. Następnie obracamy nim jednokrotnie – na nasze konto bonusowe trafi jego równowartość (100% jego wartości). Aby maksymalnie to wykorzystać, wpłacamy 1000 zł.
 3. Wpłacamy na konto drugi depozyt – automatycznie dostajemy 75% jego wartości (maksymalnie 500 złotych).
 4. Wpłacamy na konto trzeci depozyt – automatycznie zostanie nam przyznane 50% jego wartości w formie bonusu (maksymalnie 500 złotych).

2. STS

Firma STS działa na polskim rynku bukmacherskim od 1997 roku, obecnie posiadając 50% udziałów właśnie w nim. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim czytelności swojej oferty. Odzwierciedla się to w bonusie powitalnym, w ramach którego typer może pozyskać aż 1200 złotych na start. Kwota bonusowa to 100% pierwszej wpłaty – wpłacając dokładnie 1200 złotych wykorzystamy ten bonus w maksymalnym stopniu. Celem wypłacenia środków bonusowych na konto bankowe musimy dokonać ich obrotu trzykrotnie na kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Oprócz głównego bonusu powitalnego możemy pozyskać również 29 złotych na grę – wystarczy, że podamy kod BETONLINE w czasie rejestracji. Pamiętajmy, aby w procesie zaznaczyć również chęć skorzystania z samego bonusu powitalnego.

Jak skorzystać z oferty powitalnej w STS?

 1. Zakładamy konto u bukmachera www.STS.pl.
 2. Wpłacamy pieniądze – najlepiej 1200 złotych, aby w pełni wykorzystać bonus powitalny.
 3. Na naszym koncie automatycznie pojawi się bonus, z którego od razu będziemy w stanie skorzystać.

3. Fortuna

Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Swoje usługi świadczy od 1996 roku, przy czym początkowo obejmowały one wyłącznie placówki stacjonarne. W tym momencie bukmacher ten rozwija swoją ofertę Internetową, w ramach której oferuje atrakcyjny, bo dwupoziomowy bonus startowy. Pierwszy bonus, który daje (ten poboczny) daje możliwość zawarcia tak zwanego bezpiecznego zakładu – jeżeli pierwszy nasz zakład (do 100 złotych) okaże się przegrany, środki z niego zostaną nam zwrócone na konto bonusowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Główny bonus powitalny zakłada jednak podwojenie naszego pierwszego depozytu (do 1000 złotych). Wymaga to od nas czterokrotnego obrócenia nim na kuponach z minimum trzema spotkaniami o kursie całkowitym równym lub wyższym niż 1,90. 

Jak skorzystać z oferty powitalnej w Fortuna?

 1. Rejestrujemy się w serwisie internetowym bukmachera www.eFortuna.pl.
 2. Dokonujemy pierwszej wpłaty – aby najbardziej wykorzystać bonus, zadbajmy o to, aby wynosiła ona co najmniej tysiąc złotych.
 3. Obracamy tę wpłatę czterokrotnie – przy maksymalnej wpłacie musimy więc wydać na zakłady 4000 złotych.
 4. Po dokonaniu obrotu, na nasze konto bonusowe trafi 100% pierwotnej wartości pierwszej wpłaty.

4. Totolotek

Totolotek jest najstarszym bukmacherem na polskim rynku. Istnieje już od 1992 roku, świadcząc usługi zakładów wzajemnych początkowo drogą stacjonarną, a dziś również przez Internet. Swój główny bonus powitalny uzależnia, jak większość bukmacherów, od pierwszej wpłaty – maksymalnie za jego pośrednictwem można pozyskać 1000 złotych, przy czym bonus równy jest kwocie pierwszego depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 20 złotych, przy czym należy jej dokonać w przeciągu 6 miesięcy od rejestracji. Zarówno kwota depozytu, jak i kwota główna muszą być obrócone po trzy razy, przy czym do obrotu zaliczają się kupony zawierające przynajmniej trzy zdarzenia (z kursem minimalnym każdego z nich nie mniejszym niż 1,35). 

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Podobna oferta bonusowa dla nowych graczy tyczy się aplikacji mobilnej, z tym, że pozwala na pozyskanie 49 złotych za pierwszy depozyt właśnie za pośrednictwem aplikacji – obie promocje się nie wykluczają, więc można skorzystać i z tej, i z tej.

Jak skorzystać z oferty powitalnej w Totolotek?

 1. Rejestrujemy swoje konto w Totolotku i weryfikujemy je.
 2. Dokonujemy pierwszej wpłaty, przy czym chcąc wycisnąć z tego maksymalnie powinna ona wynosić 1000 złotych.
 3. Od razu na nasze konto bonusowe trafi równowartość pierwszej wpłaty – oba konta (bonusowe i główne) zostaną obarczone koniecznością obrotu, która ma znaczenie w przypadku chęci wypłacenia środków na konto bankowe.

5. Milenium

Milenium to kolejny bukmacher, który posiada już na swoim karku solidne doświadczenie. W jego przypadku jest ono siedemnastoletnie (powstał w 2003 roku). Do klientów wychodzi z podwójną ofertą: daje im możliwość wykonania pierwszego zakładu bez ryzyka. Firma zwróci nam nawet 100 złotych, jeśli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba odhaczyć odpowiednią opcję („Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”) w czasie rejestracji. Całość współgra z głównym bonusem powitalnym, który działa w sposób standardowy dla firm – podwaja naszą pierwszą wpłatę, dając nam nawet 1500 złotych na konto bonusowe (w przypadku depozytu o dokładnie tej samej wartości).

Celem otrzymania bonusu musimy obrócić środki z konta głównego w przeciągu 30 dni od ich wpłacenia (to z kolei musi zostać zrobione w przeciągu 10 dni od weryfikacji konta) – musimy to zrobić czterokrotnie, na kuponach z minimum trzema zdarzeniami o kursie 1,20 i minimalnym kursem ogólnym 2,00. Należy przy tym pamiętać, że dziennie możemy uzyskać maksymalnie 10% obrotu.

Jak skorzystać z oferty powitalnej w Milenium?

 1. Rejestrujemy swoje konto w Milenium i dokonujemy jego weryfikacji (przez panel typera).
 2. Dokonujemy pierwszej wpłaty, najlepiej takiej opiewającej na 1500 złotych (wtedy wykorzystamy w pełni nasz bonus).
 3. Obracamy pierwszą wpłatę czterokrotnie na warunkach, które przedstawiliśmy powyżej. Pamiętajmy, że dziennie możemy wyrobić 10% obrotu – do całego obrotu musimy więc grać codziennie, minimum przez 10 dni.
 4. Po dokonaniu obrotu na nasze konto bonusowe trafi 100% pierwszej wpłaty.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie