niedziela, 4 czerwca, 2023

Jak postawić kupon? Najpierw analiza bukmacherska

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Skuteczne obstawianie spotkań sportowych wymaga poświęcenia i odpowiedniego przygotowania – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie ma osoby, która byłaby w stanie konsekwentnie odnosić sukcesy w zakładach wzajemnych przy poleganiu wyłącznie na swojej własnej intuicji. Warto więc najpierw zbudować swoją bazę informacji na temat tego, co chce się obstawiać, a dopiero później podejmować decyzje związane z zakładami. Świadome, rozsądne i mające potencjał do przyniesienia odpowiednio wysokich wygranych.

jak postawić kupon
Jak postawić kupon? Najpierw analiza bukmacherska

Podstawą takiego właśnie świadomego obstawiania potrafi być dobrze wykonana, skrupulatna i rzetelna analiza bukmacherska. Jak jednak ją wykonać, by móc cieszyć się z wygranych? Czy analiza jest czymś koniecznym? Skąd brać dane do analizowania? To wszystko postaramy się wyjaśnić w dzisiejszym poradniku. Z góry zaznaczamy, że będziemy przy tym bazować na piłce nożnej, którą polscy bukmacherzy jak STS faworyzują, a która jest najpopularniejszym sportem w naszym kraju. Większość rzeczy, o których powiemy będzie jednak mogła być zaaplikowana do większości istniejących sportów (a na pewno do tych drużynowych).

Jak analizować spotkania? – wskazówki przed postawieniem kupony

Analizowanie spotkań sportowych może się wydawać proste. Patrząc na studia analityczne emitowane w telewizji można odnieść takie wrażenie. Tak naprawdę jednak celując w zakłady bukmacherskie trzeba oprzeć je na faktach, a nie na spekulacjach, opiniach oraz niemających pokrycia w rzeczywistości danych. Jak więc przeanalizować spotkanie sportowe, aby taka analiza była w stanie przynieść rzeczywiste korzyści i nasze typy bukmacherskie stały się dochodowe? Poniżej – kilka naszych wskazówek.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska
  • Rozpocznij od analizy konkretnych rozgrywek – zanim tak właściwie zajmiesz się konkretnym spotkaniem i zaczniesz z bliska przyglądać się drużynom, które wezmą w nim udział, powinieneś spojrzeć na same rozgrywki, a w szczególności na aktualną tabelę. Z niej będziesz w stanie wyczytać bardzo wiele na temat formy każdego z zespołów, ich aspiracji, dążeń i motywacji. Dowiesz się też, jak bardzo odbiegają od siebie pod względem umiejętności i skuteczności w zdobywaniu punktów. Zwróć też uwagę na fazę rozgrywek. W tej wczesnej typowanie może być trudne ze względu na to, że ciężko jest wtedy określić aktualną formę drużyn. W zbyt późnej fazie z kolei niektóre zespoły mogą zaś odpuszczać.
  • Przeglądaj statystyki – statystyki są w stanie powiedzieć wiele nie tylko na temat tego, jak zespoły radzą sobie w każdym kolejnym spotkaniu, ale też jaka jest ich forma oraz jakie są ich mocne oraz słabe strony. Nie zamykaj się w obrębie statystyk ogólnych – tych przedstawianych w tabeli ligowej. Przejrzyj też statystyki związane z konkretnym spotkaniem (posiadanie piłki, ilość strzałów na bramkę, rzutów rożnych i inne). Są one najbardziej wymierne. Nie zapominaj, że legalni bukmacherzy sami w sobie udostępniają mnóstwo statystyk, które są sprawdzone i godne zaufania. Warto po nie sięgać.
  • Zwracaj uwagę na kursy bukmacherskie – bukmacherzy online poprzez kursy bukmacherskie niejako sugerują, któremu z zespołów dają znacznie większe szanse na zwycięstwo. Analizuj również je, ale traktuj je jako część analizy, a nie jako coś decydującego o kształcie Twoich typów.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Szukaj mocnych i słabych stron – znając mocne i słabe strony każdego z zespołów łatwiej Ci będzie porównać je ze sobą i znaleźć to, w czym każdy z nich może upatrywać sukcesu. Każda drużyna jest dobra w czymś innym i kładzie nacisk na nieco inne aspekty.
  • Dokonuj porównania – naturalnym jest, że obstawiając spotkanie sportowe dokonujesz porównania. Zastanawiasz się, który zespół jest lepszy. Powinieneś robić to w sposób bardziej dogłębny, porównując statystyki, formę oraz składy obu zespołów. Pamiętaj, że spotkania sportowe możesz obstawiać na wiele sposobów. Nie musisz więc zamykać się w standardowym rynku i wskazywać na zwycięzcę. Zawsze możesz skupić się na konkretnym elemencie gry danego zespołu, stawiając na przykład na ilość „zdobytych” przez niego żółtych kartek. Do tego typu rynków przygotuje Cię odpowiednio ukierunkowana analiza.

Czy analiza jest ważnym elementem obstawiania?

Obstawianie spotkań sportowych wydaje się być czymś prostym – i takie jest w rzeczywistości, z technicznego punktu widzenia. Tak naprawdę jednak wymaga odpowiedniego podejścia. Jeżeli oczywiście oczekuje się skuteczności. Prawda – analiza bukmacherska nie jest czymś, bez czego typujący by sobie nie poradził. To ona jednak jest czynnikiem wymaganym do osiągania sukcesów w typowaniu kolejnych spotkań. Jest ona w stanie stworzyć świetną bazę do rozsądnych działań i zminimalizować ryzyko towarzyszące zakładom wzajemnym. Jeżeli więc mowa o przygotowywaniu się do zakładów bukmacherskich, to właśnie analiza powinna być pierwszym, czego się podejmie w jego kierunku. Jest bardzo istotna, a wręcz konieczna. Nie bez powodu to na nią kładą priorytet obstawiający.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Skąd brać dane do analizowania?

Bez względu na to jaki system bukmacherski stosujemy analiza bukmacherska zawsze się przyda. Wiedząc już, jak istotne jest dokonywanie analizy celem zwiększania własnej skuteczności w zakładach wzajemnych można szybko zrozumieć również i to, jak istotne jest znalezienie źródła informacji do analizowania. Jednym z tych lepszych potrafią być… polscy bukmacherzy. Z uwagi na fakt, że nie chcą oni wypuszczać typujących z obrębu ich serwisów internetowych, często oferują mnóstwo statystyk. Coraz chętniej dodają też newsy i doniesienia z najpopularniejszych dyscyplin sportu.

Najlepszym źródłem materiałów do analizy są… same spotkania sportowe. Oglądanie spotkań sportowych (oraz ich powtórek) dostarcza najlepszego, bo najbardziej wymiernego materiału do analizy. Tutaj również są w stanie pomóc legalni bukmacherzy. Wielu z nich oferuje darmowe transmisje meczów, pozwalając tym samym mieć do nich dostęp z tego samego miejsca, z którego się obstawia.

Dużo danych do analizy dostarczają też portale internetowe o tematyce sportowej – zwłaszcza te o mocno wyspecjalizowanej tematyce. Tutaj jednak należy uważać na ich wiarygodność. Internet jest bowiem miejscem, w którym działają zarówno profesjonalni dziennikarze, jak i kompletni amatorzy. Oczywistym jest, że chciałoby się analizować materiały pochodzące od tych pierwszych.

5 / 5. Ocen: 3

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie