poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Jak obstawiać u bukmacherów spotkania derbowe?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Dużo typerów zastanawia się, jak efektywnie grać właśnie potyczki derbowe, nie tylko w piłce nożnej. Chcesz obstawić taki mecz u bukmachera bo kurs jest bardzo wysoki? Czy warto? A jeśli tak, to czym – w głównej mierze – warto się kierować, by ograć bukmachera online?

Czy derby rzeczywiście rządzą się swoimi prawami?

To znane i jednocześnie często powtarzane powiedzenie… O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Wielu ekspertów od bukmacherki twierdzi, że w przypadku spotkań derbowych nie mają znaczenia takie czynniki, jak aktualna forma, pozycja w tabeli itp. Wszak w takich konfrontacjach (przynajmniej teoretycznie) zawsze każdy może wygrać z każdym. Jak to jednak jest w rzeczywistości? Dużo tutaj zależy od personaliów. Jeśli w obu drużynach jest wielu wychowanków, którzy doskonale wiedzą, czym są spotkania derbowe, to ta teza naprawdę może mieć znaczenie. Wszak potyczki derbowe dla takich właśnie lokalnych piłkarzy są zdecydowanie najbardziej istotne. Oczywiście, każde spotkanie powinno być traktowane zupełnie tak samo. Doskonale jednak wiemy, że nie zawsze tak się dzieje. Jest też jednak druga strona medalu. Coraz częściej (szczególnie na najwyższych szczeblach) w drużynach nie brakuje obcokrajowców. A w takiej sytuacji trudno mówić o szczególnej mobilizacji przed spotkaniami derbowymi. Np. dla Bośniaka Derby Krakowa będą tylko kolejnym meczem itd. Warto zatem zwracać uwagę na ten aspekt.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli bowiem odłożymy na bok kwestie dotyczące emocjonalnego podejście do takich spotkań, to będą przede wszystkim decydowały umiejętności. A w takiej sytuacji powiedzenie „derby rządzą się swoimi prawami” traci po prostu na znaczeniu. W tym momencie przede wszystkim będzie liczyła się obecna dyspozycja itd. Im zatem więcej obcokrajowców w składzie konkretnej ekipy, tym mobilizacja będzie nieco mniejsza. Nie chcemy napisać, że nie będzie ona na odpowiednim poziomie. Po prostu będzie taka sama w porównaniu do innych potyczek.

Na kogo postawić u bukmachera?

Warto na pewno wziąć pod uwagę nasze dotychczasowe rozważania na ten temat. Co jeszcze wziąć pod uwagę jeśli chcemy wytypować zakłady bukmacherskie w meczu derbowym? W większości przypadków stwierdzenie „derby rządzą się swoimi prawami” należy odłożyć na bok. Jeśli ktoś bowiem jest w fatalnej dyspozycji, to trudno przypuszczać, że nagle nauczy się grać zdecydowanie lepiej w piłkę nożną… W głównej mierze dla typerów powinny zatem liczyć się aktualne umiejętności. Obecna dyspozycja musi być dokładnie zweryfikowana. Np. biorąc pod uwagę kilka poprzednich tygodni… Nie warto sprawdzać, jak to wyglądało na samym początku sezonu, jeśli jesteśmy już przy końcówce itd. Forma od tego momentu mogła ulec diametralnej zmianie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem weryfikować ostatnie tygodnie, by mieć po prostu świeże informacje dotyczące tego aspektu. Co jeszcze jest ważne? Warto dokładnie zweryfikować przewidywane składy. Sprawdź ewentualne absencje. Kontuzje, urazy, kartki – to wszystko powoduje wykluczenia z gry. A brak ważnych ogniw w składzie ma naprawdę spory wpływ na końcowy wynik. Szczególnie jeśli dany zawodnik nie ma po prostu żadnego wartościowego zmiennika.

Mecze derbowe to zazwyczaj większa liczba kartek

Czym cechują się spotkania derbowe? Zazwyczaj są to mecze emocjonujące. Niekoniecznie kibice mogą liczyć na fajerwerki w postaci pięknej, efektownej gry. Często (przynajmniej tak dzieje się w polskich ligach) są to potyczki określane jako „mecze walki”. Jest zatem sporo przewinień, nieczystej gry. Ta wiedza może być zaś wykorzystana przez graczy. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by postawić, że w danej potyczce będzie relatywnie sporo kartek. Kiedy rzeczywiście zdecydować się na taki zakład? Obie drużyny grają dość agresywnie? Zazwyczaj otrzymują sporo żółtych kartek? W spotkaniu derbowym tym bardziej powinno być to widoczne. Warto jednak weryfikować pod tym względem nie tylko same drużyny.

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Spore znaczenie w tym wszystkim ma również arbiter podejmujący ostateczne decyzje. Trzeba zatem sprawdzić, kto poprowadzi konkretne spotkanie. Zazwyczaj takie informacje są do zdobycia na kilka dni przed danym wydarzeniem sportowym. Potem zweryfikuj, czy konkretny arbiter relatywnie często sięga po kartki. Jeśli tak, to jest spore prawdopodobieństwo, że wejdzie over w danej potyczce derbowej…

Możliwy jest rzut karny

Na jakie jeszcze zakłady warto zwrócić uwagę w czasie analizowania dostępnej oferty? Możesz np. zagrać na rzut karny. Tak, jak wspominaliśmy powyżej, w spotkaniach derbowych jest naprawdę relatywnie sporo fauli oraz nieczystych zagrań. Jest zatem stosunkowo spore prawdopodobieństwo, że jedno z takich przewinień będzie miało miejsce w polu karnym gospodarzy lub gości. A obecnie jedenastki są dyktowane coraz częściej.

Z czego to jednak wynika? Sędziowie mają do dyspozycji VAR. Po wideoweryfikacji nierzadko decydują się zaś na podyktowanie jedenastek. W tym przypadku także powinieneś sprawdzić, kto poprowadzi konkretne spotkanie. Są bowiem arbitrzy, którzy dyktują stosunkowo sporo rzutów karnych… Jeśli ktoś taki poprowadzi zaś mecz derbowy, to jest duża szansa na wejście takiego zakładu. Musisz zatem dokładnie sprawdzić rozmaite aspekty przed ostatecznym wydaniem pieniędzy.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie