poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Jak grać systemem bukmacherskim? Który system najlepszy?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Obstawianie zakładów bukmacherskich to tak naprawdę ciężka praca. Znalezienie odpowiednich spotkań, wytypowanie rynków zdarzeń, które są możliwe do trafienia, a także dobór stawki – a tym ostatnim zajmiemy się dzisiaj. Jaką kwotę wybrać i jak dysponować swoimi środkami, żeby wychodzić na plus? Odpowiedzią może być obstawianie systemowe. I to postaramy się dzisiaj wytłumaczyć. Jak grać systemem bukmacherskim, a także z którego najlepiej korzystać na początku swojej drogi z obstawianiem u bukmacherów?

Czym są systemy bukmacherskie?

Na sam początek dobrze jest wiedzieć, czym w ogóle są systemy bukmacherskie – tak bardzo popularne wśród zawodowych typerów. Na początku przygody z bukmacherką może to być nieco trudne do załapania, gdyż systemów jest bardzo dużo, niektóre skuteczne – inne mniej. Jednak z każdym kolejnym miesiącem wszystko powinno się rozjaśniać, ponieważ większość systemów bukmacherskich jest bardzo prosta w działaniu.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

System bukmacherski to nic innego, jak specjalnie stworzone strategia, w których jasno określone jest stawkowanie czy ilość kuponów, które możecie obstawić. W zależności od tego, jak dobrze czujecie się już w obstawianiu i jakie macie możliwości finansowe, znajdziecie różnego rodzaju systemy. Od tych granych na niskich stawkach, o średniozaawansowanej trudności, do stawek wysokich.

Systemy oferowane przez firmy bukmacherskie

Swoje systemy oferują chociażby poszczególni bukmacherzy, którzy organizują tego typu zakłady. Najczęściej są to tak zwane kupony MAXIKOMBI, w których można podzielić wybrane spotkania na grupy, którym samemu przypisujecie kwotę, za którą chcielibyście postawić taki zakład. W przypadku gdy postawicie chociażby trzy grupy i tylko jedna cała grupa wejdzie, a cała reszta spotkań będzie źle wytypowana, to i tak zgarniecie sumę przypisaną do grupy poprawnie obstawionej. Przy poprawnych typach na wszystkie grupy, mnożą się poszczególne kwoty z kursami i wychodzić o wiele wyższa wygrana. Dlatego ewentualna suma może wahać się pomiędzy np. 50 złotych, a 1000 – w zależności od tego co wejdzie.

Bukmacherzy oferują również systemy kombinacyjne, chociażby 2 z 3, 3 z 5 czy 6 z 7. Chodzi tutaj o ustawienie marginesu błędu. Oczywiście wygrane będą sporo niższe niż w przypadku klasycznego kuponu, jednak czasem lepiej jest wygrać cokolwiek niż być na minusie.  

Najpopularniejsze systemy bukmacherskie do obstawiania

Przejdźmy jednak do opracowanych przez matematyków czy logików algorytmów, które mogą pomóc w wychodzeniu na plus. Postanowiliśmy opisać kilka najpopularniejszych z nich. Zatem, jak grać systemem?

System Martingale

Pierwszy z systemów godnych uwagi jest niewątpliwie ten stworzony przez Martingale. Możecie z niego korzystać zarówno przy obstawianiu zdarzeń bukmacherskich, jak i podczas wizyty w kasynie. Chodzi w nim o podwajaniu stawki w przypadku przegranego zakładu. Zatem jeśli zdecydowaliście, że waszą wyjściową kwotą jest 10 złotych, to w przypadku porażki powinniście postawić 20. Jeśli i ten się nie uda to dalej adekwatnie – 40 i 80 złotych. Dopiero w przypadku wygranej następuje powrót do stawki podstawowej, czyli 10 złotych, a całą resztę przelewacie na konto bankowe. Dzięki temu na pewno będziecie na plusie. Minusem jest oczywiście to, że kupon możecie trafić dopiero przy piątej czy szóstej próbie. Wtedy trzeba sporo zainwestować na start.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście system bukmacherski Martingale ma rację bytu na zakładach typu SOLO. Najlepiej łapiąc również w miarę wysokie kursy – chociażby 2.5-3.0. Tutaj drobna wskazówka od nas – dobrze jest obstawiać remisy, grając metodą Martingale. Kursy praktycznie nie spadają poniżej 3.0, a są jak najbardziej możliwe do spełnienia. Wystarczy wybrać drużynę, która notuje sporo remisów i grać tylko ten zespół do czasu, aż nie osiągnie wybranego przez was rezultatu.

System Fibonacci

Kolejny z systemów bukmacherskich, który cieszy się sporą popularnością, to system Fibonacciego. Stworzył on specjalny ciąg liczbowy na podstawie którego dobiera się stawki w taki sposób, aby mieć szansę na zarobek przy drugim, trzecim czy piątym postawionym kuponie. Polega on na sumowaniu dwóch poprzednich stawek. A zatem zaczynając od wartości 1 będzie wyglądał on następująco: 1,1,2,3,5,8,13,21,34 itd. Oczywiście pod wartości podstawiamy swoją kwotę, którą możemy poświęcić na typowanie. Przy 10 złotych będzie to: 10, 10, 20, 30, 50, 80, 130… Tutaj również – jak w przypadku poprzedniego systemu – gdy kupon okaże się wygrany – wracacie do stawki podstawowej.

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

System Fibonacciego również najlepiej stosować w obstawianiu remisów, ponieważ ważne jest to, abyście obstawiali zakłady pojedyncze ze stosunkowo wysokim kursem.

System „Piętnastka”

Na sam koniec zostawiliśmy system, który jest już typowo bukmacherski i rzeczywiście sprawdza się przy obstawianiu zakładów. Jedyne co, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w celu osiągnięcia zysku trzeba obstawić kilkanaście kuponów, co oczywiście rozkłada się w czasie.

System ten przeznaczony jest dla graczy, którzy chcą obstawiać za niższe kwoty. Wyjść można nawet od 2 złotych, z czego – przy założeniu „piętnastki” – jesteście w stanie osiągnąć zysk w okolicach 750 złotych. Oczywiście przy założeniu trafienia wszystkich zakładów po kursie zbliżonym do 2.00. Żeby wyjść „na plus” wystarczy osiągać zysk z 66%. Jedynym minusem jest właśnie czas, ponieważ musicie wybierać zakłady pod względem jakości typu, a nie tego, żeby wszystkie zakłady postawić w jeden weekend.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie