poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Fuksiarz.pl – promocje i bonusy na start dla nowych graczy

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Fuksiarz.pl to bukmacher, który wystartował ze swoim serwisem internetowym stosunkowo niedawno (na przełomie lutego i marca 2021 roku), a z uwagi na to nie ma łatwo jeżeli chodzi o walkę o nowego klienta. Konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych jest ogromna. Mimo wszystko polski operator sam wiedział, w co wchodzi – i odpowiednio się przygotował. Nowych klientów kusi atrakcyjnymi bonusami promocyjnymi. To właśnie na nich zamierzamy się skupić w dzisiejszym wpisie.

promocje bonusy fuksiarz
Fuksiarz.pl – promocje i bonusy na start dla nowych graczy

Fuksiarz swoją ofertę bonusową kieruje nie tylko do nowych użytkowników. Wiele spośród proponowanych jego promocji bukmacherskich jest serwowane również stałym odbiorcom. Większość z nich łączy jedna rzecz: cashback. To właśnie najpopularniejszy typ bonusu, który buk przydziela swoim klientom.

Bonus powitalny bukmachera Fuksiarz

Dokładnie tak jak u większości bukmacherów, u Fuksiarza podstawę oferty promocyjnej stanowi bonus powitalny, przeznaczony wyłącznie dla typujących, którzy dopiero zarejestrowali się w obrębie jego serwisu internetowego www.Fuksiarz.pl. Aby mieć możliwość jego otrzymania, należy zaznaczyć pole Chcę otrzymać bonus powitalny na drugim kroku wypełniania formularza rejestracyjnego.

W ramach bonusu powitalnego, bukmacher jest w stanie zwrócić nam połowę stawki na pierwszy postawiony przez nas po rejestracji kupon. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie od niego otrzymać wynosi 500 złotych – aplikuje się w momencie, gdy pierwszy zakład zawrzemy za równo 1000 złotych. Warunków jest kilka:

 • na pierwszym kuponie muszą się znaleźć przynajmniej dwa różne zdarzenia,
 • kurs pojedynczego zdarzenia w obrębie kuponu nie może być mniejszy niż 1.20,
 • minimalna stawka całego kuponu wynosi 20 złotych,
 • kupon musi zostać rozwiązany jako przegrany.

Należy pamiętać, że bonus tyczy się pierwszego kuponu, jaki zagramy – jeśli więc wygramy, bonus przestaje obowiązywać (nie tyczy się on więc pierwszej przegranej, która nastąpi po rejestracji).

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Co bardzo istotne, środki pochodzące z bonusu powitalnego bukmachera Fuksiarz trafiają bezpośrednio na nasze saldo główne. Nie musimy więc martwić się tym, że będziemy musieli nimi obrócić. Jeżeli więc zechcemy, w dowolnym momencie wypłacimy je na własne konto. Równie dobrze jednak będziemy mogli kontynuować nasze obstawianie przy ich wykorzystaniu.

Fuksiarz Cashback bez limitu

Podstawowym bonusem, a jednocześnie jednym z głównych elementów kampanii reklamowych bukmachera Fuksiarz jest tak zwany Cashback bez limitu. Dostępny jest on tak dla nowych, jak i stałych typujących i jest rzeczywiście pozbawiony limitów. Można więc po niego sięgać do woli – nawet wielokrotnie w ciągu jednego dnia.

Za pośrednictwem bonusu bukmacher jest nam w stanie zwrócić część stawki za zagrany przez nas zakład (maksymalnie 500 złotych za jeden). To, ile nam zwróci zależy w pełni od tego, jaki rodzaj kuponu zagramy:

 • stawiając kupon pojedynczy, pozyskamy 7% zwrotu naszej stawki,
 • jeśli postawimy kupon podwójny, z dwoma zdarzeniami, zwrot wyniesie 10%,
 • jeżeli zaś zdecydujemy się na kupon AKO (wielokrotny), otrzymamy zwrot 12-procentowy.

Oczywiście zwrot przyznawany jest wyłącznie za przegrane kupony. Co ciekawe, środki ze zwrotu pojawiają się na naszym saldzie bezpośrednio po rozwiązaniu kuponu – nie musimy więc na nie czekać. Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, środki te pojawią się na naszym saldzie głównym. Oznacza to, że nie będziemy musieli nimi obracać. Będziemy za to mogli od razu wypłacić je na konto bankowe (lub dalej typować przy ich użyciu).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Aby kupon kwalifikował się do cashbacku, musi zawierać w sobie wyłącznie zdarzenia o kursie minimalnym 2.00. Wszelkie inne nie będą brały udziału w promocji.

Early Payout

Early Payout to dość unikalny bonus, który Fuksiarz wprowadził jako pierwszy w Polsce, a który tak właściwie stanowi jedną z funkcjonalności jego serwisu internetowego (podobnie jak cash out dostępny u innych bukmacherów). Działa on w prosty sposób: jeżeli postawimy na daną drużynę, a ta zacznie wygrywać co najmniej dwiema bramkami, otrzymamy naszą wygraną od razu. Niezależnie od tego, czy ostatecznie dana drużyna sięgnie po wygraną, czy przetrwa. Jako przykład możemy wziąć mecz reprezentacji Polski z Niemcami (zmyślony). Załóżmy, że:

 • już w pierwszej minucie Robert Lewandowski strzela bramkę na 1:0 dla Polski,
 • w piętnastej minucie Arkadiusz Milik dokłada drugiego gola dla naszej reprezentacji, dzięki czemu prowadzimy 2:0 – w tym momencie nasz kupon na zwycięstwo reprezentacji Polski rozwiązuje się, a my wygrywamy,
 • reprezentacja Niemiec w dalszych minutach szybko łapie kontakt, a ostatecznie wygrywa nawet 4:2. Nas to już nie interesuje – nasz kupon na zwycięstwo Polski został już rozwiązany wcześniej.
promocje w fuksiarz.pl
Nowa oferta promocji i bonusów bukmachera Fuksiarz

Usługa Early Payout nie tyczy się absolutnie każdego spotkania. Te mecze, które są nią objęte posiadają stosowne oznaczenie. Bukmacher Fuksiarz aktualnie pozwala z niej korzystać wyłącznie w rozgrywkach piłkarskich wypisanych na stronie promocyjnej. Wśród nich znajdziemy wiele topowych rozgrywek, w tym między innymi Ligę Mistrzów, Ligę  Europy, Ekstraklasę, Bundesligę, Ligue 1, La Ligę czy Premier League. Turnieje i rozgrywki objęte opcją Early Payout są oznaczone odpowiednią, zieloną ikonką w samym tytule. Nie znajdziemy jej przy konkretnych spotkaniach, a w oknie podglądu rozgrywek.

Musimy pamiętać, by nie mylić opcji Cashoutu z Early Payoutem. Ta pierwsza pozwala nam wypłacić zaledwie część wygranej, by nie ponosić dalszego ryzyka. Druga zaś umożliwia nam zgarnięcie pełnej wygranej – pod warunkiem spełnienia głównego warunku, a zatem osiągnięcia dwubramkowej przewagi przez drużynę, którą wskazaliśmy na naszym kuponie.

Opcja Early Payout może zostać wykorzystana również w kuponach akumulacyjnych. Jeśli znajdzie się w nich choć jeden mecz z nią właśnie, a drużyna, na która postawiliśmy zacznie wygrywać dwiema bramkami, to zdarzenie z kuponu zostanie rozwiązane pozytywnie dla nas. Oczywiście wciąż konieczne jest, by pozostałe zdarzenia z kuponu akumulacyjnego również zakończyły się naszym zwycięstwem (one też mogą korzystać z tej opcji – nie ma jednak takiego regulaminowego obowiązku).

Mega Kursy Boost

Bukmacher każdego dnia wybiera najciekawsze jego zdaniem spotkania, którym przypisuje znacznie zwiększone kursy, by dodatkowo zachęcić do ich obstawiania. Jest to promocja stała, dostępna dla wszystkich klientów. Biorą w niej udział wszystkie spotkania sportowe (ale tylko konkretne rynki na nie), które bukmacher oznaczył ikonką rakiety. Każde z nich można przejrzeć w zakładce Boost, znajdującej się w menu głównym, tuż nad wszystkimi dyscyplinami sportu oferowanymi przez bukmachera.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Boostowane spotkania i rynki na nie mogą zmieniać się w czasie dnia, dlatego warto śledzić ten dział regularnie.

Cashback na sporty wirtualne

Bukmacher Fuksiarz.pl stara się również zachęcić swoich uzytkowników do obstawiania sportów wirtualnych, a konkretnie – wirtualnej piłki nożnej. W przypadku tej promocji, również stawia na cashback, dzięki któremu możemy otrzymać zwrot części postawionych przez nas środków, jeżeli nasz kupon okaże się przegrany. Podobnie jak w przypadku promocji Cashback bez limitu, każde zdarzenie znajdujące się na kwalifikującym się do tej promocji kuponie musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.20. Z promocji możemy korzystać stale, dowolną liczbę razy (również w ciągu tego samego dnia). Pamiętajmy jednak, że na kuponie muszą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z wirutalnej piłki nożnej.

Jak działa cashback? Podobnie jak u najlepszych bukmacherów, w prosty sposób – zależnie od ilości zdarzeń, które znajdą się na naszym kuponie, bukmacher zwróci nam odpowiednią procentową część naszej stawki (jeśli kupon okaże się przegrany). Tak oto:

 • jeśli zawrzemy zakład z jednym zdarzeniem, a okaże się przegrany, otrzymamy 3% zwrotu naszej stawki (pomniejszonej o podatek od gier i zakładów),
 • jeśli zaś znajdą się na nim dwa zdarzenia, otrzymamy 5% zwrotu,
 • za kupon z trzema zdarzeniami, na nasze konto trafi 8% zwrotu od naszej początkowej stawki,
 • kupon z czterema zdarzeniami to możliwość otrzymania 10% zwrotu od stawki początkowej pomniejszonej o podatek,
 • jeżeli zdecydujemy się na kupon z pięcioma zdarzeniami, zwrot wyniesie aż 12%,
 • maksymalną wartość zwrotu osiągniemy zamieszczając na kuponie sześć zdarzeń. Wtedy też zwrot wyniesie 14% – niezależnie od tego, ile dodatkowych zdarzeń dołożymy do kuponu, stawka zwrotu pozostanie właśnie taka.
betfan bonus za darmo
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Oczywiście musimy mieć na uwadze fakt, że każde kolejne zdarzenie na naszym kuponie to większe ryzyko, jakiego będziemy się podejmowali. Aby kupon był wygrany, musimy poprawnie wytypować każde ze zdarzeń w jego obrębie.

Pamiętajmy: maksymalna stawka jednego kuponu biorącego udział w tej promocji wynosi 2000 złotych, przy czym dodatkowo zostanie ona pomniejszona o podatek od obrotu. Sam cashback ma więc limit około 260 złotych jednorazowo, w przypadku, w którym postawimy sześć lub więcej zdarzeń na jednym kuponie.

Cashback otrzymywany w ramach tego bonusu trafia na specjalne konto bonusowe, w obrębie którego się kumuluje. Nie oznacza to jednak, że będzie podlegał obowiązkowi obrotowemu. W każdej chwili nasze środki z tego salda będziemy mogli przenieść na saldo główne, a później wypłacić na konto bankowe. Mamy w tym absolutną swobodę działania i dlatego też Fuksiarz opinie ma tak dobre, żaden nowy bukmacher nie wystartował z taką pompą jak oni.

Program lojalnościowy Fuksiarz.pl

Niemal wszyscy działający w Polsce bukmacherzy online przygotowali dla swoich klientów własne programy lojalnościowe. Podczas gdy Fortuna oferuje swój dla wszystkich klientów (w dodatku robi to odkąd powstała, a zatem od ponad 25 lat), większość innych operatorów skupia się na zapraszaniu do bardziej ekskluzywnych programów wyłącznie osób, które obstawiają najczęściej, a w wyniku tego zostawiają też najwięcej pieniędzy w obrębie ich serwisów internetowych.

Bukmacher Fuksiarz na ten moment nie przygotował dla swoich klientów żadnego programu nagradzającego ich lojalność. Oczywiście bardzo możliwe jest, że wkrótce to zrobi. Wciąż jest jednym z najświeższych podmiotów działających na polskim rynku. Musi jeszcze popracować nad wieloma aspektami swojej oferty i funkcjonalności swojego serwisu internetowego. Patrząc jednak na tempo jego rozwoju, można w tej kwestii śmiało spoglądać w przyszłość.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie