wtorek, 3 października, 2023

eWinner kod promocyjny na darmowe bonusy bez depozytu

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Polski bukmacher eWinner przebojem wszedł na rynek legalnych zakładów sportowych. Wszystko to za sprawą świetnych promocji i bonusów, wysokich kursów i doskonałej oferty na żużel. Aktualny kod promocyjny w eWinner daje graczom 610 złotych bonusu i jako zakład bez żadnego ryzyka do 110 zł, a także 500 złotych od drugiego z depozytów. W poniższym artykule zostaną wyjaśnione wszelkie niezbędne kwestie odnośnie wymienionych promocji. 

nowe promocje i bonusy za darmo w ewinner
eWinner kod promocyjny na darmowe bonusy bez depozytu

eWinner z bonusem na zakład bez żadnego ryzyka do 110 zł 

eWinner z bonusem od depozytu to dodatkowe środki od drugiej wpłaty. Co z tą pierwszą? Na samym początku przygody z tym bukiem, dostajemy możliwość wykorzystywania zakładu bez żadnego ryzyka na pierwszym z naszych kuponów. Jak wiadomo, nierzadko firmy bukmacherskie zdecydowane są na dodawanie następnych promocji dla zupełnie nowych graczy oprócz standardowych bonusów od wpłaty. W wypadku omawianego bukmachera, mamy ostatnimi czasy cieszące się sporym zainteresowaniem zakłady bez żadnego ryzyka. 

Jako, iż cashback jest pierwszym z bonusów, który używamy w eWinner, to warto zacząć od przeanalizowania właśnie takiej promocji. 

Tak jak bonus od depozytu od eWinner ma sporo kwestii, które warto jest brać pod uwagę, tak samo będzie przy wymienionej bukmacherskiej promocji. Z aktualnym kodem promocyjnym „BETONLINE” po rejestracji na stronie www.eWinner.pl, możemy liczyć na znacznie wyższy cashback, aniżeli ma to miejsce w przypadku standardowej oferty buka. Maksymalnym zwrotem, jaki możemy otrzymać za przegrany kupon, będzie 110 złotych. Warto zauważyć, iż suma zwracana potrącana jest o obowiązkowy, 12-procentowy podatek od stawki. Dlatego też, żeby móc wykorzystać kwotę bonusową u buka eWinner w 100 procentach, możemy obstawić kupon za 176,14 zł – wówczas nasz zwrot będzie wynosił 110 złotych. To nierzadka praktyka w przypadku zakładów bukmacherskich. 

ewinner oferta promocyjna
Polski bukmacher eWinner – nowe darmowe bonusy

Bonus bez żadnego depozytu u buka eWinner, niestety nie istnieje, jednakże darmowy zakład bez ryzyka oraz dodatkowe pieniądze od wpłaty to doskonałe opcje, które warto będzie z pewnością rozważyć. Za ich sprawą powitalny bonus wygląda dosyć przyzwoicie i jest niezwykle atrakcyjny dla zupełnie nowych graczy, którzy nie mają jak dotąd konta u tegoż bukmachera. 

eWinner bonus – informacje dodatkowe na start 

Cashback u bukmachera eWinner, jest jednym spośród najlepszych na polskim rynku. Nawet najlepsi bukmacherzy w Polsce mieliby czego się uczyć od eWinner. Faktem jest, iż można znaleźć znacznie wyższe sumy przy tego rodzaju promocjach, ale zdecydowanie nie z aż tak przyjaznymi dla nas warunkami. Potencjalnie przegrane środki, wracają na główne konto i sumę tą można od razu wypłacać. Ponadto, zakład bez ryzyka od eWinner, nie ma także żadnych obostrzeń mających związek z ilością zdarzeń czy też kursem. Za ten aspekt bonusu, bukmacherowi eWinner należy się spory plus. Jedyny warunek to stawka kuponu, która musi wynosić przynajmniej 20 zł – niemniej nie powinno to sprawiać żadnego kłopotu każdemu spośród graczy, zatem nie jest obniżana ocena bonusu na start u tegoż buka. 

Kod promocyjny eWinner 

eWinner jest szybko rozwijającym się operatorem wzajemnych zakładów, który bardzo dobrze nadaje się dla osób zaczynających przygodę z tego rodzaju zakładami, jak i dla bardziej doświadczonych typerów, którzy poszukują nowych opcji inwestycyjnych. Dzięki kodom promocyjnym większość graczy nagradza dodatkowymi korzyściami w postaci większych zakładów bez ryzyka, freebetów a nawet bonusami bez depozytu.

ewinner darmowa aplikacja mobilna
W aplikacji mobilnej kod promocyjny na bonus to: BETONLINE

W eWinner najbardziej korzystny i aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„. Wpisuje się go podczas zakładania konta na stronie www.eWinner.pl. Później już takiej opcji niestety nie będzie.

eWinner – bonus na powitanie 

Każda osoba, która zechce rozpocząć przygodę z bukmacherem eWinner, może założyć u niego bezpłatne konto. Na początkujących typerów czeka bonus powitalny od eWinner, który uprawnia do zaczęcia obstawiania swoich pierwszych zakładów w ramach pojedynczego kuponu. Skorzystać może z niego ta osoba, która jak dotąd nie miała założonego konta w eWinner. Podczas rejestracji gracz dostaje dostęp do wspomnianego już kuponu i może zacząć obstawianie wybranych przez siebie wydarzeń. Kupon ten tyczy się tak zwanego zakładu bez żadnego ryzyka, czyli możliwości typowania pierwszego z wydarzeń po zarejestrowaniu się przez typera. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku, kiedy gracz przegra, wtedy dostanie zwrot pieniędzy, pomniejszony oczywiście o dochodowy podatek w przeciągu 48 godzin, ale też nie wcześniej, aniżeli po rozliczeniu wszelkich zdarzeń na otrzymanym przez niego kuponie. Natomiast, kiedy gracz wykorzysta już swój pierwszy kod promocyjny eWinner oraz zakończy wszelkie zakłady w ramach pojedynczego depozytu, nawet w przegranej sytuacji, może zacząć grać w ramach drugiego, a później też i trzeciego depozytu. Otrzyma wtedy bonus dodatkowy od eWinner umożliwiający zwielokrotnianie zainwestowanych pieniędzy w wypadku wygranej, nawet i o 100 procent. 

Jakie zalety ma bukmacher eWinner? 

 • szybkie i łatwe kontaktowanie się z supportem,
 • niskie progi wpłat oraz wypłat,
 • opcja zakładania tymczasowego konta,
 • program lojalnościowy,
 • zwiększanie wygranych o kilka albo kilkadziesiąt procent dla skumulowanych zakładów,
 • dobra oferta na typowanie esportu,
 • gra bez podatku w eWinner happy hours. 

Wśród zalet eWinnera, należy wymienić głównie niewielkie wymogi techniczne – wystarczy, iż będziemy mieć dostęp do sieci, jak i do komputera, istnieje także mobilna aplikacja na urządzenia typu tablet czy też smartfon. Za jej pomocą możemy kontrolować przebieg obstawianych przez nas wydarzeń z dowolnej lokalizacji. To, co zdecydowanie wyróżnia eWinner spośród reszty bukmacherów, to bardzo przejrzysta statystyczna baza. W niej możemy zobaczyć wszelkie wyniki zawodów i meczów z ok. 30 udostępnionych sportowych dyscyplin razem z ich szczegółowym opisem i punktacją, nie tylko zwycięzców, ale i ich przewodników. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Następnym plusem tego buka, będzie custombet eWinner, czyli opcja utworzenia swojego bukmacherskiego zakładu z wydarzenia dowolnie przez nas wybranego. Możemy poddać propozycje własnemu operatorowi wzajemnych zakładów odnośnie utworzenia i obstawiania dowolnych meczów, sportowych zawodów, wydarzeń polityczno-społecznych, takich jak chociażby wybory prezydenckie czy parlamentarne, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Osoby będące autorami zupełnie nowego zakładu bukmacherskiego, mają szansę wykorzystania swojej kreatywności do granic jej możliwości. Popularne jest typowanie zakładów także na wydarzenia artystyczno-kulturalne, przykładowo kto dostanie literacką nagrodę Nobla albo kto będzie zwycięzcom Eurowizji. 

Jakie wady ma eWinner?

 • wymóg pełnej weryfikacji w przeciągu 28 dni od chwili założenia kont na www.eWinner.pl,
 • brak opcji wpłaty poprzez e-portfel,
 • brak streamingu z wydarzeń znajdujących się w ofercie live,  
 • gorsza oferta na sporty wirtualne.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie