wtorek, 3 października, 2023

Darmowe zakłady bukmacherskie – jak obstawiać bez depozytu?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Nowi typerzy, którzy chcą rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich mają spore pole manewru przy wyborze swojej firmy bukmacherskiej do typowania zakładów. Z drugiej strony bukmacherzy, wiedząc, jak wygląda rynek, muszą starać się o każdego nowego gracza. Z tego względu coraz większa ich liczba oferuje typerom ciekawe promocje i bonusy bukmacherskie. Niewątpliwie najlepszym z nich jest freebet, za który możemy obstawiać darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu. Czym zatem takowy freebet jest, jak z niego korzystać i co najważniejsze – w których firmach je dostaniemy?

Czym jest freebet w zakładach bukmacherskich?

Freebet to – jak sama nazwa wskazuje – pieniądze na darmowy zakład. Zwykle bukmacherzy rozdają je graczom, którzy postanowią właśnie w tej, a nie innej firmie założyć swoje konto i poprawnie przejdą proces weryfikacyjny konta. Kwota takiego bonusu oscyluje w granicach 20-50 złotych, w zależności od bukmachera. Ze względu na to, że w większości przypadków jest to bonus bez depozytu, to otrzymamy go bez jakiejkolwiek wpłaty na nasze konto depozytowe.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

I to właśnie takich firm najczęściej szukają nowi gracze, którzy dopiero zaczynają przygodę z zakładami sportowymi, ale nie chcą od razu wpłacać swoich pieniędzy do bukmachera. Należy jednak zauważyć, że nie każdy freebet będzie bonusem bez depozytu. Czasami otrzymamy freebet dopiero po wpłacie.

Jak obstawiać zakłady za freebet?

Obstawianie darmowych zakładów bukmacherskich pod względem technicznym jest dokładnie takie same, jak typowanie klasycznych kuponów za stawki depozytowe. Jedyną różnicą jest obrót i wymogi kursowe, które narzucają firmy bukmacherskie w celu późniejszej wypłaty otrzymanych środków. Niemal wszyscy bukmacherzy na polskim rynku nakazują dokonać obrotu po otrzymaniu danej sumy pieniędzy – ale temu nie ma się co dziwić. W końcu są to fundusze, które bukmacher postanowił dać z własnej kieszeni. Dla graczy to i tak spory plus, ponieważ bez wkładu własnego mają szansę na zarobek.

Którzy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu?

Niestety na ten moment tylko kilku bukmacherów oferuje bonusy bez depozytu. Tak jak wspominaliśmy wyżej – niektóre freebety otrzymamy dopiero, gdy dokonamy wpłaty. My jednak postanowiliśmy wskazać bukmacherów, którzy dadzą nam środki na obstawienie darmowych zakładów bukmacherskich.  U kogo zatem otrzymamy takie bonusy?

betfan promocje bukmacherskie
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy zakład bez ryzyka w Betfan

Bukmacher STS

Pierwsza z firm bukmacherskich, u której otrzymamy bonus bez depozytu, to STS. Bukmacher oferuje każdemu, kto założy konto i przejdzie pełny proces weryfikacyjny aż 29 złotych takiego freebetu. Jedyne co trzeba zrobić, to podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpisać w rubrykę z kodem promocyjnym „BETONLINE”. Wtedy automatycznie, po pierwszym logowaniu na naszym koncie bonusowym będzie widniało 29 złotych.

Oczywiście, żeby wypłacić te środki, musimy spełnić wszystkie warunki ustalone przez bukmachera. Jak one wyglądają? Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu stawką, a kurs całego kuponu nie może być niższy niż 1.91. Gdy uda nam się to spełnić cała kwota zostanie odblokowana i przejdzie na konto depozytowe gracza.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ponadto STS co jakiś czas organizuje specjalne promocje, kiedy to za zainstalowanie aplikacji mobilnej gracza przysługuje freebet w wysokości 20 złotych. Jest to jednak promocja tymczasowa, więc jeśli będziemy śledzić social media bukmachera, to możemy zgarnąć ciekawą, dodatkową promocję.

Bukmacher Fortuna

Kolejnym bukmacherem, który oferuje bonus bez depozytu, jest Fortuna. Jednak bukmacher ten nie przyznaje tego bonusu w klasycznej formie. Gdy założymy konto w Fortunie, otrzymamy 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotym bonusu. Co ciekawe nie musimy tych środków w żaden sposób obracać. Wystarczy postawić kupon i jeśli nie wejdzie, to otrzymamy środki na konto gracza. Nie musimy jednak „wydawać” tych punktów od razu.

Możemy je zbierać, ponieważ za każdy postawiony czy trafiony kupon otrzymamy dodatkowe. Gdy uzbieramy większą ilość, możemy je wymieniać oczywiście na darmowe kupony, ale również na zakłady bez ryzyka czy podwyższone kursy. Możliwości jest wiele i tak naprawdę oferta bonusu bez depozytu w Fortunie, jest jedną z najlepszych na polskim rynku bukmacherskim.

Bukmacher LV BET

Bukmacher, który posiada bardzo dobre bonusy i promocje, to również LV BET. Oferuje on nawet dwa rodzaje bonusów bez depozytu. Pierwszy z nich wynosi 20 złotych i jest dostępny dla wszystkich nowych graczy. Wystarczy przejść proces weryfikacyjny i zaznaczyć okienko „chcę otrzymać bonus bez depozytu”. To wszystko. Żeby go wypłacić wystarczy dwukrotny obrót bonusem z kursem minimalnym całego kuponu 2.0.

Drugi freebet przysługuje już tylko wybranym. Na 50 złotych bonusu bez depozytu mogą liczyć wszyscy ci, którzy posiadają karnety na spotkania drużyn piłkarskich, których sponsorem jest właśnie LV BET. Chodzi tutaj o kibiców Wisły Kraków, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź. Jeśli posiadacie karnet, to wystarczy wysłać jego zdjęcie na maila bukmachera i to tyle. Bonus zostanie przelany na konto gracza.

Bukmacher Forbet

Ostatnim bukmacherem oferującym tego typu bonus jest Forbet. Bukmacher ten nie daje jednak freebetu na start po założeniu konta. Rozdaje on tak zwane prezenty urodzinowe, ponieważ każdy typer, który obchodzi urodziny, otrzyma darmowe środki na grę. Będzie to dokładnie 20 złotych na jakiekolwiek zakłady. Żeby go obrócić wystarczy tylko dwukrotny obrót stawką po kursie minimalnym 2.0.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie