poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Betgames promocje bukmacherskie – jak grać w pokera za darmo?

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Świat bukmacherski stale ewoluuje – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nawet pomimo zaostrzenia reguł umożliwiającym operatorom legalne działanie na terenie Polski (wraz z nowelizacją, jakiej doczekała się Ustawa Hazardowa w 2017 roku) konkurencja na jego rynku stale wzrasta, a kolejni bukmacherzy stale starają się znaleźć skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów i przekonanie ich do swojej oferty. Naturalnym jest więc to, że próbują zainteresować ich usługami niedostępnymi u innych oraz atrakcyjnymi promocjami ściśle z nimi związanymi. Jedną z takich usług z pewnością jest Betgames, które niedawno zostało wprowadzone przez katowickie STS, a które cieszy się coraz większą popularnością na rynku. Jak działa ta usługa i w jaki sposób się w nią „wkręcić”?

promocje bukmacherskie betgames sts 2022
Betgames promocje bukmacherskie – jak grać w pokera za darmo?

Betgames – lista rzeczy, które trzeba wiedzieć na jego temat

Choć Betgames to usługa, która w zagranicznych serwisach bukmacherach gościu już od dłuższego czasu, w Polsce jest czymś nowym, na ten moment dostępnym wyłącznie u bukmachera STS – wszystko jednak wskazuje na to, że również inni bukmacherzy pracują nad podobnymi rozwiązaniami. Zwłaszcza, że to konkretne cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Poniżej prezentujemy listę podstawowych informacji na temat usługi. Co musimy wiedzieć na jej temat? Przede wszystkim to, że:

 • Betgames obstawiamy symulacje gier karcianych – nie bierzemy udział w tych grach, a jedynie obserwujemy ich przebieg i obstawiamy, co stanie się w jego trakcie. Całość przypomina więc obstawianie spotkań sportowych na żywo – z tym, że zamiast sportów mamy tu gry karciane. W nich jednak nie biorą udziału prawdziwi gracze – całość jest symulowana przez krupiera.
 • Wspomniany krupier jest prawdziwą osobą, która towarzyszy graczom na żywo. Jest w stanie wchodzić z nimi w interakcję (na przykład witać konkretnego typera), a także tłumaczy zasady każdej z gier i objaśnia, dlaczego ten gracz wygrał, a nie inny.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • Usługa jest wyposażona w opcję czatu, na łamach którego możemy komunikować się z krupierem, ale też – a może przede wszystkim – z innymi obstawiającymi. Możemy więc wspólnie przewidywać (obstawiać) dane rozdania, analizować, co stanie się dalej (świetna opcja chociażby w pokerze), ale też cieszyć się z wygranych.
 • W Betgames gramy za pośrednictwem konta głównego STS – jeżeli już takowe posiadamy, możemy z niego skorzystać. Dzielone jest saldo zarówno główne, jak i bonusowe, w związku z czym większość promocji aplikuje się zarówno w głównej ofercie, jak i w przypadku Betgames.
 • Betgames jest w pełni legalne – wątpliwości może budzić sama obecność gier karcianych. Jako że nie mamy w nich możliwości aktywnego grania, a jedynie obstawiamy i obserwujemy przebieg, jest to zgodne z literą prawa.
 • W ramach Betgames obecnie dostępne są dokładnie trzy gry karciane.
 • W Betgames niedostępne są kupony AKO – nie można więc zakładów na tę usługę kumulować z innymi, a także w obrębie Betgames niemożliwe jest umieszczanie kilku zakładów na jednym kuponie.
 • Kursy są tutaj dynamiczne – podobnie, jak w tradycyjnych spotkaniach sportowych na żywo, również tutaj kursy na wybraną opcję różnią się w zależności od sytuacji, która panuje na ekranie.

Promocje na Betgames – z jakich warto skorzystać?

Bukmacher STS oferuje bardzo dobry pakiet powitalny dla nowych użytkowników, który działa również w przypadku Betgames, wtedy możemy grać w pokera za darmo. Polega on na podwojeniu kwoty pierwszego depozytu, nawet do 1200 złotych – wszystkie podwojone środki trafią na nasze konto bonusowe, które można wykorzystać również w Betgames. Aby skorzystać z bonusu powitalnego, należy odhaczyć odpowiednią opcję (chęć jego otrzymania) w trakcie procesu rejestracji.

Zanim jednak dokonamy ostatecznego założenia konta, koniecznie skorzystajmy też z kodu promocyjnego BETONLINE, za sprawą którego otrzymamy 29 złotych na darmowe zakłady. Za darmo, bez konieczności dokonywania żadnych depozytów, wystarczy rejestracja na www.STS.pl. Jest to więc świetna opcja na przetestowanie usług bukmachera, w tym też Betgames, całkowicie  bez zobowiązań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Firma STS oferuje również specjalny bonus dedykowany usłudze Betgames – po zgłoszeniu się do akcji promocyjnej będziemy mieli dokładnie tydzień na obstawianie właśnie w ramach tej usługi. Po tygodniu stawki z wszystkich wygranych kuponów zostają zsumowane, a dokładnie 10% z nich trafi na nasze konto bonusowe (maksymalnie będzie to jednak 25 złotych). Pamiętajmy jednak, że kod promocyjny STS wpisać można jedynie raz i tylko podczas zakładania konta.

Gry karciane dostępne w ramach Betgames

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Betgames oferuje obecnie dostęp do trzech różnych gier karcianych (a ściślej rzecz ujmując: ich symulacji) i są to poker online, poker 6+, bakarat i wojna. Wszystko za sprawą tego, że usługa ta jest stosunkowo świeża, a bukmacher STS wciąż sprawdza, jak przyjmie się w naszym kraju. Wytłumaczenie zasad każdej z gier z ukierunkowaniem właśnie na opcje, jakie mamy jako typer, zawieramy poniżej.

Poker w Betgames

Poker w ramach usługi Betgames rozgrywa się na zasadach znanych z odmiany Texas Hold’em Poker. W jednym rozdaniu bierze udział sześciu graczy (krupier nie przejmuje roli żadnego z nich). Na samym początku każdy z nich otrzymuje dwie karty unikalne dla siebie – na sam środek stołu z kolei (w etapach) trafiają karty wspólne, z których może korzystać każdy. Wygra ten, który z tych wszystkich siedmiu kart ułoży jeden z ogólnie znanych pięciokartowych układów (wszystkie można znaleźć na stronie Betgames, również w okienku, w którym toczy się gra), który będzie jednocześnie mocniejszy od układów ułożonych przez pozostałych graczy. Istnieje możliwość, że dwaj gracze ułożą ten sam układ – wtedy bierze się pod uwagę karty wchodzące w jego skład (wygra ten, którego karty posiadają większą wartość).

poker online legalnie 2021
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem za darmo

Rzadkością, ale jednak możliwą do wystąpienia, jest ułożenie przez dwóch graczy najmocniejszego z możliwych układów – Pokera Królewskiego. Wtedy orzeka się ostateczny remis, a obaj gracze wygrywają rozdanie (stawiając na któregokolwiek z nich wygramy). Jedno rozdanie w Pokerze w ramach Betgames trwa około 5 minut.

Opcje obstawiania w Pokerze

 • wygrana gracza – w tej opcji wybieramy gracza, który wyjdzie zwycięsko z rozdania, a zatem będzie posiadał najmocniejszy układ (nie ma znaczenia, jaki to będzie układ – ważne, aby w danym rozdaniu nie było mocniejszego).
 • wygrana układu – ta opcja sprowadza się do wyboru konkretnego układu, który będzie zwycięski (nie ma tutaj znaczenia, który gracz będzie go posiadał – ważne, żeby to ten układ doprowadził do jego zwycięstwa).

Etapy obstawiania w Pokerze

(Obstawiać można PRZED każdym z tych etapów)

 1. krupier wyciąga po dwie karty unikalne dla każdego z sześciu graczy.
 2. krupier kładzie na środku stołu trzy pierwsze karty wspólne – już na tym etapie można tworzyć układy i na tym etapie może zakończyć się rozdanie, jeśli któryś z graczy posiada na nim najwyższy układ (Poker Królewski).
 3. krupier dokłada czwartą kartę wspólną na środek stołu.
 4. krupier wykłada piątą, a zarazem ostatnią kartę wspólną – następuje ostateczne rozwiązanie wszystkich kuponów.

Bakarat w Betgames

Bakarat jest jedną z bardziej innowacyjnych, bo nie do końca znanych w naszym kraju gier karcianych. W jednym rozdaniu biorą udział dwie osoby (jedną z nich jest krupier), przy czym każda z nich otrzymuje dokładnie dwie karty. Ich wartości są sumowane, a wygrywa ten gracz, który jak najbardziej zbliży się nimi do 9. Warto wspomnieć o tym, że karty od 2-9 reprezentują tę właśnie wartość, natomiast karty od 10-króla nie mają żadnej wartości. As z kolei daje nam dokładnie 1 punkt. Istnieje sytuacja, w której konieczne okazuje się dobranie trzeciej karty – dzieje się tak wtedy, gdy gracz posiada mniej niż 6 punktów w ostatecznym rozrachunku. W przypadku krupiera taka sama sytuacja zachodzi w przypadku posiadania przez niego mniej niż 3 punktów. Należy również zaznaczyć, że w przypadku posiadania dwucyfrowej ogólnej wartości punktowej, druga cyfra wyznacza ilość punktów, jakie posiadamy. Rozdanie w bakaracie trwa mniej więcej 2 minuty.

Opcje obstawiania w Bakaracie

 • wygrana krupiera,
 • wygrana gracza,
 • remis,
 • kolejna karta na stole – opcje obejmują jej kolor lub też wartość poniżej / powyżej wskazanej liczby.

Etapy obstawiania w Bakaracie

(Obstawiać można PRZED każdym z tych etapów)

 1. krupier przyznaje pierwszą kartę graczowi.
 2. krupier przyznaje pierwszą kartę sobie.
 3. krupier jednocześnie przyznaje kartę sobie i graczowi – w tym momencie wyciągnięta zostanie również trzecia karta, jeżeli będzie taka potrzeba.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wojna w Betgames

Jedna z najpopularniejszych, a zarazem najprostszych gier karcianych w Polsce trafiła również do Betgames. Także tutaj bierze w niej udział dokładnie dwóch graczy (jednym z nich jest krupier). Każdy z nich dysponuje jedną kartą, a wygrywa wtedy, gdy wartość jego karty będzie wyższa od wartości karty oponenta. Jeżeli obie wartości okażą się równe, wówczas następuje remis – jest to jedyna rzecz, która odróżnia wojnę w Betgames od tej gry znanej w rzeczywistości (w przypadku tych samych wartości w niej dochodzi właśnie do owej wojny, która jest rozstrzygana w nieco inny sposób). Jedno rozdanie w tej grze trwa około 2 minuty.

Opcje obstawiania w Wojnie

 • wygrana krupiera,
 • wygrana gracza,
 • remis – wojna,
 • kolejna karta na stole – opcje obejmują jej kolor lub też wartość poniżej / powyżej wskazanej liczby.

Etapy obstawiania w Wojnie

(Obstawiać można PRZED każdym z tych etapów)

 1. krupier przydziela jedną kartę graczowi.
 2. krupier przydziela kartę sobie – następuje ostateczne rozstrzygnięcie rozdania.

Czy gry karciane w STS to rewolucja?

Betgames to usługa, która na polskim rynku dopiero raczkuje – właśnie dlatego oferta z nią związana jest jeszcze stosunkowo okrojona i dostępne tam gry karciane zapewne wkrótce będą bogatsze. STS dopiero bada rynek sprawdzając, jak przyjmie się na nim nowa formuła obstawiania gier hazardowych, która mimo, że jest zbliżona do już obecnych w ofercie bukmacherów sportów wirtualnych, jest nieco inna i świeża.

Można się więc spodziewać, że wraz ze wzrostem zainteresowania Betgames na www.STS.pl w jego ramach zacznie pojawiać się więcej gier karcianych, a oferta promocyjna STS ściśle związana z tą usługą będzie stawała się coraz bardziej atrakcyjna. Niewykluczone również, że także inni bukmacherzy wprowadzą do swojej oferty coś na jej kształt – niekoniecznie pod tą samą nazwą, ale z pewnością z formułą bardzo przypominającą tę z serwisu internetowego bukmachera STS.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie