wtorek, 3 października, 2023

Betclic kod promocyjny na darmowe bonusy bez depozytu

Bukmacherzy online

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskiehttps://promocjebukmacherskie.pl
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Forbet - darmowe zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów, freebety.

Nowi gracze, którzy zakładają konto w Betclic Polska z zastosowaniem kodu promocyjnego, mogą otrzymać na początek cashback w wysokości 550 złotych. W ofercie standardowej, wynosić on będzie tylko 500 złotych. Wystarczy wpisać Betclic kod promocyjny w czasie rejestrowania, a będzie można otrzymać znacznie wyższy zakład bez żadnego ryzyka. To niestety jedyny z bonusów powitalnych, który możemy dostać w Betclic i ma on dość wygórowane warunki obrotowe. W poniższym artykule podpowiemy jak w szybki sposób, a do tego sprawnie przejść poprzez rejestrację w Betclic, żeby móc dostać powitalny bonus w 2021 roku. 

betclic kod promocyjny na bonus
Betclic kod promocyjny na darmowe bonusy bez depozytu

Kod promocyjny na bonus w Betclic

Jeżeli poszukujemy kodu promocyjnego do bukmachera Betclic, który zapewni nam najlepsze na rynku bukmacherskie bonusy na czele z cashback do 550 złotych, to jest nim aktualnie „KOD550” 

Podczas rejestrowania się na stronie www.betclic.pl, należy wpisać promocyjny kod: 550 złotych, który zapewni nam wspomniany wyżej zakład bez żadnego ryzyka i sporo innych promocji. Po dokonaniu rejestracji naszym zadaniem będzie wybranie możliwie najlepszych typów. 

Gdzie można wpisać Betclic promocyjny kod?

Musimy rozpocząć rejestrowanie się w bukmacherskich zakładach Betclic – jest to jedyna metoda na korzystanie z oferty przygotowanej przez Betclic promocyjny kod. Proces ten na witrynie internetowej jest dosyć krótki, o czym można się samemu przekonać. Założenie swojego konta w Betclic online, to konieczność wypełnienia formularza rejestracyjnego. Na to wszystko składa się wpisanie informacji na witrynie betclic.pl, takich jak: imię, nazwisko, numer PESEL oraz kod promocyjny. Wypełniając wybrane rubryki podczas rejestracji w Betclic, dotrzemy w końcu do pustego pola na promocyjny kod – w nim należy wpisać: 550 złotych.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kodu promocyjnego Betclic może używać wyłącznie osoba pełnoletnią, gdyż podczas rejestracji trzeba podać datę urodzenia. Jest to jeden spośród wymogów skorzystania z oferty bukmachera. Promocyjny kod od Betclic da nam dostęp do 550 złotych bez żadnego ryzyka i 50 procent więcej do naszych wygranych, a poza tym dostęp do promocji mających związek z wydarzeniami bieżącymi. Co jest ciekawe, być może bukmacher ten rozszerzy swoją ofertę bonusową, chociażby o wirtualne sporty oraz zakłady bez żadnego ryzyka właśnie na tego typu rozrywkę. 

Konto gracza w Betclic – jak je założyć? 

Pierwszą czynnością, którą powinniśmy wykonać chcąc zostać typerem, będzie zarejestrowanie się w Betclic. Ten proces nie jest nazbyt skomplikowany, bowiem wystarczy stosować się do poniższego planu: 

  • przejdź do rejestracyjnego formularza na www.Betclic.pl. Po tym, jak znajdziemy się na stronie bukmachera, należy kliknąć przycisk rejestracja. Zostaniemy przeniesieni do rejestracyjnego formularza,
  • wypełnijmy dane na pierwszej ze stron formularza. Na początku zostaniemy poproszeni o podanie imienia, nazwiska, płci, adresu e-mail i daty urodzenia. Niezbędne będzie także odznaczenie oświadczenia, iż zapoznaliśmy się z regulaminem Betclic, polityką dotyczącą prywatności i że mamy ukończony 18 rok życia. Na tej witrynie znajduje się także opcja do zaznaczenia odnośnie zgody na poczet otrzymywania marketingowych treści od buka Betclic. Jej zaznaczenie nie jest naszym obowiązkiem. Następnie należy nacisnąć przycisk dalej, 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • uzupełnij kolejną ze stron formularza. Na następnej witrynie strzelba wpisać własny PESEL, adres zameldowania i numer telefonu. Później znowu klikamy w przycisk dalej, 
  • ostatnia spośród stron formularza. Trzecia ze stron formularza, jest przy tym ostatnią. Tu wybieramy własny login i ustawiamy hasło. Na tej witrynie znajduje się także pole służące celem wpisania kodu promocyjnego „KOD550„. Należy ponadto zatwierdzić limity i można rozpocząć swoją przygodę z zakładami.  

Jak można wykorzystać bonus od Betclic? 

Kod promocyjny w bukmacherskich zakładach wykorzystamy w chwili zarejestrowania konta. Kiedy już doprowadzimy do samego końca proces założenia zupełnie nowego konta, a zatem wypełnimy formularz wraz z wpisanym kodem, jak i postąpimy zgodnie ze wskazówkami buka Betclic Polska – kod zostanie wykorzystany w 100 procentach. Oznacza to możliwości, które polegają na odbieraniu bonusów od Betclic. 

Betclic – najwyższy bonus bez żadnego ryzyka do 550 złotych 

Każda spośród firm bukmacherskich w Polsce jak STS czy Fortuna, posiada bonusy dla typerów, którzy dokonają rejestracji konta. Zwykle będą to środki dodatkowe od depozytu. Betclic zaś zdecydował się na opcję cashback, czyli zakład bez żadnego ryzyka i to nie taki byle jaki, gdyż maksymalny zwrot, który możemy otrzymać to aż 550 zł. Jest to najwyższa z możliwych ofert na tenże bonus promocyjny w kraju wraz z promocyjnym kodem 550 złotych.   

betclic bonus bez depozytu 2021
Nowa oferta darmowych zakładów w Betclic Polska

Żeby możliwe stało się uzyskanie maksymalnego zwrotu w tejże promocji, konieczne będzie obstawienie swojego pierwszego kuponu za 625 złotych. W zamian możemy otrzymać aż 550 złotych, jeżeli kupon okaże się być przegranym. Niewątpliwie wcześniej pamiętajmy, aby założyć konto wpisując w odpowiednie okienko kod promocyjny Betclic. Sama kwota, może na nas zrobić duże wrażenie, niemniej warto często także nachylić się nad warunkami, które bukmacher ten nakłada na typerów. W wypadku cashbacku należy zwrócić szczególną uwagę na to, co dzieje się w przypadku przegranego zakładu bez żadnego ryzyka.

Jak to będzie wyglądać u buka Betclic? Ogólnie rzecz ujmując, sprawa jest dosyć łatwa, bowiem pierwszy z zagranych u tegoż bukmachera kupon będzie wzięty do promocji. Maksymalną kwotą, która łapie się do wymienionej promocji na start, jest stawka 625 zł. Jeśli wygramy to bardzo dobrze. Niemniej jednak, co stanie się w chwili, kiedy taki zakład okaże się być nietrafiony? Dostajemy zwrot w postaci bonusu na poziomie stawki po odjęciu podatku, czyli maks 550 zł. 

Omówione tutaj sportowe zakłady, wymagać będą od typerów ośmiokrotnego obrócenia sumą bonusu od Betclic. Oznacza to, iż dostając na przykład 550 zł zwrotu za przegrany przez nas kupon, niezbędny będzie obrót na poziomie 4400 zł, gdyż tyle wynosi wynik z sumy bonusu przemnożony przez liczbę osiem. Dopiero po spełnieniu opisanego warunku, środki będą przeniesione na konto gracza, z którego możliwie jest wypłacenie gotówki. 

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie